logo
Redakcija

3 miliona preuzimanja IE 7 za 4 dana

31.10.2006. @ 20:00   #Novost

Microsoft je objavljivanje IE7 označio uspešnim, objavljujući da je novi pretraživač preuzet 3 miliona puta u prva 4 dana. Početkom sledećeg meseca korisnici će početi da primaju IE7 automatski. Da bi promovisao izdavanje IE7 Microsoft je angažovao mobilne bilborde u 10 gradova širom SAD. Novi pretraživač donosi poboljšanu sigurnost, tabulatore za pretraživanje i ugrađenu RSS podršku. IE7 je trenutno dostupan za Windows XP SP2. Sledeća stvar koji Microsoft planira da uradi sa IE7 su lokalizovane verzije za Windows XP i naravno IE7 za Windows Vista-u.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan