logo
Djolo KG

AMD 2GB 1600MHz DDR3 AM000005

25.01.2012. @ 13:11   #Komentar #RAM memorija #AMD

Kupio sam je skoro u Win Win u Kg-u za 1220 din. sto je 3x manje nego sto sam platio prethodnu memoriju pre 2 godine.Jedino me zezala dok nisam flesovao bios,nije hteo komp da je registruje i da spusti takt na 1333mhz,jer meni ploca podrzava do 1333Mhz.Sve ostalo ok,nemam zamerki.Radi lepo.Moja vam je preporuka ih kupujete u paru zbog dual channel-a i obavezno flesujte bios da vas ne bi zezala!Kod mene je u pitanju asus ploca. +:Dobra memorija,jeftina,brza,ekstra dizajn -:Na Asus plocama mora da se flesuje Bios pre ubacivanja memorije

8 komentara

Darko
05.02.2012. @ 23:56 #0fab86d3

Licno sam ubacio za probu modulod 2Gb na Crosshair V plocu i radi savrseno CAK su se Kingston i ovao uparile bez mem Ok pomoci znaci za jeftinije pare bolju memoriju....... nema sanse +:Stvarno jeftina memorija -:nista za sada

MDK
09.02.2012. @ 04:11 #c3ee825b

Za ove pare teško da će ikada biti bolje memorije za AMD sisteme koja u startu hoće da radi na 1600 mhz. Kod mene na A75 ploči za sada bez problema. -:za sad ništa

zigi
15.02.2012. @ 17:46 #97e2cf6b

Odlicna memara. Samo napravite Bios update, ima da siba ko zmaj!!! +:odlicna

IGOR
15.02.2012. @ 23:24 #d3ddf831

Ove memorije nema nanetu!!!!ovo je neka divlja kopija!! 2GB 1600MHz DDR3 AM000005 ?????? 2GB 1600MHz DDR3 AE32G1609U1 ovoje originalni slot!!!! +:dobra je samo AE32G1609U1 -:klonirana kopija????

zigi
19.02.2012. @ 19:22 #dd6fadfd

@IGOR nije nikakva kopija, nemoj da pises gluposti, kod mene radi odlicno, siba na 1600MHz, koga zanima mada je to nebitno u Win 7 64bit ima ocenu 7.7 skoro kao procesor i5 2500k, slobodno je uzmite ako ste u minusu sa parama, veoma je jeftina!!!

igor
23.02.2012. @ 19:51 #84700691

Pardon nije klonirana kopija,samo su dali pogresnu info na netu DDR3 AM000005!!Inace na memoriji je prava fabricka oznaka pozzz...

lale
10.04.2012. @ 12:11 #a3d75f97

ee jedno pitanje kupio sam 2 gb i kad ga stavim nnece da mi se upali monitor

zigi
01.10.2012. @ 14:49 #fef34bdc

jesi li proverio da li tvoja matična podrzava 1600MHz, jer ako podrzava najvise 1066 MHz neces moci da koristis ovu od 1600 jer se ona spusta samo do 1333MHz, takodje pogledaj na netu listu podrzanih memorija za tvoju maticnu plocu....

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan