logo
Stefan

AMD 4GB 1600MHz DDR3 AM000006

30.12.2011. @ 22:10   #Komentar #RAM memorija #AMD

danas sam uzeo u win winu za 17e uglavnom imao sam 4 gb ddr3 1333mhz kingston ali imam maticnu MSi G615m P33 pa posto imam 2 ulaza za ram. . .U sustini igre bolje sljakaju bar za 20 frejma. . . +:videcemo

21 komentara

IgorM88
08.01.2012. @ 03:09 #ff135203

Jel je neko testirao, latencije, clock, voltaza?

mare
09.01.2012. @ 04:22 #99f67ccf

ja mislim da je mmeorija bolja od kingston hiper

ivan
09.01.2012. @ 10:00 #89260929

jer moze ova na asus 970 pro i kako se pokazala

dexxx
09.01.2012. @ 11:49 #fa9ab887

uzeo bi dvee ove za apu tj fusion konfiguraciju pa se pitam kakko bi se ponasala uz a6 3670 pri overclocku na 1800 ili 2100mhz ... hvala ili da sacekam performance ediciju... +:lep dizajn - amd look :)

мики
22.01.2012. @ 14:37 #0888f482

Имам само ову шипку и систем ми је стабилан, али га и не мучим. Биосу одмах пријављује 1600, док друге обара на 1333. Но то је то. Оцена у систему је 7.1, али мислим да је то више због количине него квалитета. Овај примерак се може поредити са velue што је намењено незахтевним корисницима. Патриот израђује,а АМД је прави да боље ради са његовим деловима. Видећемо

aca
24.01.2012. @ 08:46 #acc298fb

automatski se stavila na 1600 dok sa kingstonom nisam nikako uspeo na 1600,ni rucno ni automatsk(a znam da klokujem),ocena u win 7 je 7.5 sto zavisi dosta i od cpu.uzecu jos jedan stap sa memorijom sam zavrsio,bar neko vreme +:to je to

mare
26.01.2012. @ 01:29 #22117199

e Aco kako tebi ocena u win7 7,5 koji cpu imas meni je ocena 7,4 koristim win7 ultimate 32 bit proceosr AMD 960T i ja planiram uzeti jos jedan Modul

rema
01.02.2012. @ 03:23 #f95eeffb

7.4 win7 ultimate 64 bit. Jeftina i dobra memorija , vrsi posao.

marek
05.02.2012. @ 23:27 #44f3b08a

imam ovu memoriju i opterecnje u windows 7 64bit je 51% kako da smanjim to +:nzm sta reci

Rema
07.02.2012. @ 00:26 #f0a3fe7e

@marek Pretpostavljam da imas 1 modul, ja imam 2 ovakva modula i na win7 64 bit iskoriscenost je 21% ili tacnije 1.64gb. Rekao bih da je win7 gladan memorije. Probaj da pogasis neke procese i widget-e, ili dokupi jos 4gb.

marek
07.02.2012. @ 14:42 #f2cb463d

e uzecu za koji dan jos jedan modul ali ako mozes da mi kazes imam plocu msi 770 g45 gde treba da stavim ovu drugu da bi radile u dual chjanel +:@ rema hvala uzecu jos jedan modul

MDK
07.02.2012. @ 14:45 #3a98561b

Ljudi šta je Vama sve uključeno kad Vam Win 7/64 ždere 1.5 gb memorije ? Poigrajte se malo sa services i msconfig-om. Win 7/64 bi trebao da jede u idle režimu do 700 mb i uključenih do 32-35 procesa (u zavisnosti od konfiguracije drajvera)

rema
07.02.2012. @ 21:46 #23174745

@MDK Sad si me smorio :) moracu malo da se pozabavim sa ovim. @marek Trebalo bi da ih ubacis u slotove iste boje.

MDK
09.02.2012. @ 04:19 #83630e4f

Prečesto mi dolaze u ruku win7 mašine koje navodno "koče" ili dižu sistem po 5 minuta. To me sve nekako podseti na win xp. Onda kad malo pročačkam po sistemu vidim da 90% ljudi imaju 10-35 stavki u startup-u koje im uopšte ne trebaju i jedno 20-50 sevisa i procesa koji u pozadini ne rade ništa. Na netu ima veoma puto tutorijala kako da olakšaš win7. Ništa objektivno nećeš izgubiti ali zato će komp da poleti kao da si juče uradio sistem. Za igračke mašine postoje softverski paketi koji po profilima gase sve što je nepotrebno za igranje dok u normalnom režimu vraćaju sve u normalu. Razlike u igrama se nekad kreću i do neverovatnih +50% u performansama. To samo govori da "genijalci" is MS još uvek ne znaju da naprave pravi operativni sistem.

aca
13.02.2012. @ 23:52 #2995b5ce

imam 955be i radi na 3.2 nisam ga klokovao,on ima 7.4 ocenu a ram kao sto rekoh 7.5.tvoj cpu bi trbebalo da je malo bolji,ima taj turbo... +:za mareta

aca
13.02.2012. @ 23:59 #af39c1fd

imam 955be i radi na 3.2 nisam ga klokovao,on ima 7.4 ocenu a ram kao sto rekoh 7.5.tvoj cpu bi trbebalo da je malo bolji,ima taj turbo... +:za mareta

mare
18.02.2012. @ 15:14 #dd7854dc

moj cpu je bolji jer moze da se klokuje vise jer je hladniji inace na stock podesavanjima 955 je jaci taj turbo core nista ne znaci

AMD7
20.02.2012. @ 19:17 #a5c5354e

Memorija je odlicna a za tweak windowsa 7 koristite Simple System Tweaker. +:AMD,1600Mhz,CL9,cena

Boris
25.06.2012. @ 13:14 #d6edcc85

Sasvim ok mema... Zaniljivo je da postiže 1600MHz pri 1.5V, dok AMD Performance Edition istu brzinu postiže na 1.65V Ova Činjenica je jako značajna kod Z68 ploča, čime ispada da je ova varijanta malo bolja od performance linije :) ako nekome nešto znači 7.7 ocena u win +:Stabilna, odlična za Z68

mare
09.07.2012. @ 03:05 #f20fe1fe

da li samo meni ova memorija je 9-9-9-9-28CR1 ili svima?? Hvala na odgovoru. +:PITANJE???

nov
29.10.2013. @ 09:41 #ababaffa

Imam jedan modul i hteo bi jos ali se brzo rasprodalo . Memorija je vrh radi ko sat . Samo pohvale +:sjajna memorija 5 god. garancije -:nema da se kupi :(

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan