Danas sam dobio ovu memoriju i radi fantasricno.Najbilja memorija do sada koju sam imao s obzirom da koristim samo AMD i ATI komponente.Ko planira da uzme AMD masinu slobodno neka stavi ovu memoriju na spisak za kupovinu. +:Odlicna memorija,CL8,radi stvarno na 1600MHZ -:Za sada nista
ja kapiram da je uzmem pocetkom februara. Nervira me ovaj exceleram sto imam sad, pa cemo vidnemo na sta ovo lici
Kako bi ovo radilo sa 955 BE procesorom i GA-970A-D3? Pošto sada imam 2x2GB Kingston hyperx blu i ne radi najbolje na 1600 mhz.
extra memorija vredi svaku paru. Jedino mi nije jasno zasto nigde ne pise da je dual chanel +:dual chanel
Ta hyper x blu ti je kilava na AMDu. Ona ako se ne varam ima oznaku xmp sto mu dodje da je za Intel prevashodno. A i inace je ta blu klasa kilava. Grey je malo bolja al opet nije to to.
Znam da je buđava, zato i hoću da uzmem ovu, onda sam žurio da uzmem računar neki popusti nešto pa sam uzeo to. Da li će ova da radi kako treba?
Optimizovana i kvalitetna memorija za AMD i Intel sisteme, Cas8 8-9-8. proizvodjac je zapravo Patriot. Samo je brendirana kao AMD. +:Performance Edition
Koji su limiti ove memorije?
jel bi ova memorija radila na ploci (ga 770-ta ud3)? Zbog 1,65v pitam, posto na gigabyte-ovoj strani pise da 1,5v. Hteo sam da uzmem dva kom. pa dual channel.? +:ne znam jos -:ne znam jos
Nemoj te da se zezate da ovo stavljate na Intel,to cak i zvuci mnogo smesno posto ili uopste nece raditi ili ce da se vuce ko penzioner. Kada se neso brendira za nekoga onda se to radi sa dobrim razlogom. Ovo su memorije sa kojima korisnici AMD-a napokon nece morati da razmisljalju da li ce im raditi ili ne jer su kompatibilne sa svim aktuelnim procama.
Azarus, nisi u pravu iz prostog razloga sto na zvanicnom sajtu Patriota za ovu memoriju pise kompatibilna i sa intel i sa amd platformom- sto sam cak i u praksi proverio. @Sambaman->XMP je extreme memory profile napon na 1.65v, tajminzi na 8-9-8 24. Jako dobra memorija, mozda jedna od najboljih ponuda kod nas trenutno. +:@n.n., Odlicna memorija -:Azarus
Za 1600mhz 8-9-8-24 1.65v za 1866mhz 10-11-10-30 1.65mhz !!!!! Vrh memorija!!!
1.65v
Patriot Viper 3 Venom Red ili ova AMD?
Patriot Viper 3 Venom Red ili ova AMD?
Dal mozda neko zna gde ima da se kupi ova memorija u Srbiji???
Kupio bih ovu memoriju posto imam vec jedan isti kit. 062-844-3508 ili 062-634-275
Koristim je već duže vreme i prezadovoljan sam! Uzeo bih još jedan kit, pa ako neko možda zna gde ima da se kupi neka piše! +:Odlična
Kupio bih ovu memoriju posto imam vec jedan isti kit. 062/37-38-38 -:nema da se kupi?!
Imam jedan kit viška. U garanciji još preko 4 godine (proizvođač daje doživotnu garanciju, ali ovi naši mešetari priznaju 5 godina) Cenim ga 65 evra (u rangu sa patriotom i kongstonom lošijih perfomansi) 064 1331175 +:XMP Cl 8-9-8-24 ocena u windowsu 7,8 -:nema da se kupi
Imam je godinu dana i pokazala se kao jako dobra. Imam celu masinu amd i radi perfektno. Nabavite jos memorije +:radi i vise nego sto kosta -:nema da se kupi
Omam jedan kit hocu jos 4gb. Sa cim da ga uparim jel neko probao +:extra memorija -:nema da se kupi