logo
DRAGAN

AMD 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 AP38G1608U2K

24.01.2012. @ 22:26   #Komentar #RAM memorija #AMD

Danas sam dobio ovu memoriju i radi fantasricno.Najbilja memorija do sada koju sam imao s obzirom da koristim samo AMD i ATI komponente.Ko planira da uzme AMD masinu slobodno neka stavi ovu memoriju na spisak za kupovinu. +:Odlicna memorija,CL8,radi stvarno na 1600MHZ -:Za sada nista

21 komentara

Sambaman
26.01.2012. @ 11:53 #116980f1

ja kapiram da je uzmem pocetkom februara. Nervira me ovaj exceleram sto imam sad, pa cemo vidnemo na sta ovo lici

Đuka
27.01.2012. @ 23:18 #33af2c37

Kako bi ovo radilo sa 955 BE procesorom i GA-970A-D3? Pošto sada imam 2x2GB Kingston hyperx blu i ne radi najbolje na 1600 mhz.

Miljan
28.01.2012. @ 16:34 #c70e7cc2

extra memorija vredi svaku paru. Jedino mi nije jasno zasto nigde ne pise da je dual chanel +:dual chanel

Sambaman
29.01.2012. @ 11:24 #5814da57

Ta hyper x blu ti je kilava na AMDu. Ona ako se ne varam ima oznaku xmp sto mu dodje da je za Intel prevashodno. A i inace je ta blu klasa kilava. Grey je malo bolja al opet nije to to.

Đuka
30.01.2012. @ 18:48 #b63fce1c

Znam da je buđava, zato i hoću da uzmem ovu, onda sam žurio da uzmem računar neki popusti nešto pa sam uzeo to. Da li će ova da radi kako treba?

n.n.
03.02.2012. @ 14:07 #745a560e

Optimizovana i kvalitetna memorija za AMD i Intel sisteme, Cas8 8-9-8. proizvodjac je zapravo Patriot. Samo je brendirana kao AMD. +:Performance Edition

Patriot
18.02.2012. @ 19:07 #455222ea

Koji su limiti ove memorije?

angard
05.04.2012. @ 18:31 #1f76b4ff

jel bi ova memorija radila na ploci (ga 770-ta ud3)? Zbog 1,65v pitam, posto na gigabyte-ovoj strani pise da 1,5v. Hteo sam da uzmem dva kom. pa dual channel.? +:ne znam jos -:ne znam jos

Azarus
20.04.2012. @ 08:47 #977f9507

Nemoj te da se zezate da ovo stavljate na Intel,to cak i zvuci mnogo smesno posto ili uopste nece raditi ili ce da se vuce ko penzioner. Kada se neso brendira za nekoga onda se to radi sa dobrim razlogom. Ovo su memorije sa kojima korisnici AMD-a napokon nece morati da razmisljalju da li ce im raditi ili ne jer su kompatibilne sa svim aktuelnim procama.

Skijeti
21.04.2012. @ 18:56 #29782725

Azarus, nisi u pravu iz prostog razloga sto na zvanicnom sajtu Patriota za ovu memoriju pise kompatibilna i sa intel i sa amd platformom- sto sam cak i u praksi proverio. @Sambaman->XMP je extreme memory profile napon na 1.65v, tajminzi na 8-9-8 24. Jako dobra memorija, mozda jedna od najboljih ponuda kod nas trenutno. +:@n.n., Odlicna memorija -:Azarus

amd
03.06.2012. @ 09:58 #9d087027

Za 1600mhz 8-9-8-24 1.65v za 1866mhz 10-11-10-30 1.65mhz !!!!! Vrh memorija!!!

amd
03.06.2012. @ 09:59 #87b737b7

1.65v

dexxx
09.10.2012. @ 18:37 #c8e73a63

Patriot Viper 3 Venom Red ili ova AMD?

dexxx
09.10.2012. @ 18:38 #b70c605d

Patriot Viper 3 Venom Red ili ova AMD?

Cofi
18.11.2012. @ 00:46 #4a5d03c0

Dal mozda neko zna gde ima da se kupi ova memorija u Srbiji???

Djole
08.04.2013. @ 21:02 #922f1bf2

Kupio bih ovu memoriju posto imam vec jedan isti kit. 062-844-3508 ili 062-634-275

Marko
27.06.2013. @ 15:30 #6eb57116

Koristim je već duže vreme i prezadovoljan sam! Uzeo bih još jedan kit, pa ako neko možda zna gde ima da se kupi neka piše! +:Odlična

igor
24.07.2013. @ 20:50 #751a989f

Kupio bih ovu memoriju posto imam vec jedan isti kit. 062/37-38-38 -:nema da se kupi?!

Veliki Imam
07.08.2013. @ 18:44 #df571ea8

Imam jedan kit viška. U garanciji još preko 4 godine (proizvođač daje doživotnu garanciju, ali ovi naši mešetari priznaju 5 godina) Cenim ga 65 evra (u rangu sa patriotom i kongstonom lošijih perfomansi) 064 1331175 +:XMP Cl 8-9-8-24 ocena u windowsu 7,8 -:nema da se kupi

clan
09.08.2013. @ 12:28 #97a7bbab

Imam je godinu dana i pokazala se kao jako dobra. Imam celu masinu amd i radi perfektno. Nabavite jos memorije +:radi i vise nego sto kosta -:nema da se kupi

nov
06.11.2013. @ 09:16 #81f95adb

Omam jedan kit hocu jos 4gb. Sa cim da ga uparim jel neko probao +:extra memorija -:nema da se kupi

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan