logo
A71

AMD Athlon 64 3200+ 2.0GHz Box OR 90nm AM2

17.12.2006. @ 08:27   #Komentar #Procesor #AMD

Kupio sam ovaj za 110e (sad je samo 85e! TT), ali i ovako sam zadovoljan. Brz i overklokabilan (~3500+ sa max 60'C u letnjim danima ). Inace radi 18'C~35'C, sa C&C. Slobodno zaboravite na Semptrone. Danas ipak kupio bih neki X2.

6 komentara

Biljana
18.02.2007. @ 14:35 #74c1ec17

Kuler pravi nepodnosljivu buku, proizvodi zvuk visoke frekvencije koji nije preterano jak, ali nervira, pogotovu u tihoj prostoriji. -:Cooler

Aleksandar
06.04.2007. @ 21:24 #8dfb0c07

@biljana Ukoliko si kupila procesor sa BOX kulerom, i on ti pravi probleme - odmah ga reklamiraj, jer je verovatno taj kuler malo zaribao. Box kuleri su im inace veoma dobri...

guitarman
15.06.2007. @ 11:04 #5234b785

za biljanu - imas verovatno losu ventilaciju u kucistu pa ti box kuler uvek radi na max, stavi 2 ventilatora od 100 dindzi u kuciste i resi problem. Poz

aq
24.03.2008. @ 14:57 #c07c921e

odlican processor,ja sam ga overclockovao sa 2.0 na 2.2 GHz sa fabrickim kulerom i temperatura je oko 40 stepeni

dacha
05.10.2010. @ 23:37 #4205beed

kako da ga overklokujem? meni radi na 2 ghz. i ne mrda odatle

Dak Lone
06.09.2012. @ 04:38 #1d5c4cb5

Pa lemo samo mu povecas mnozioc +:Za DACHU

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan