logo
vrbinho

AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.2GHz Box 65nm 1MB AM2

07.04.2010. @ 13:51   #Komentar #Procesor #AMD

ljudi...klokovo sam ga na 2.75ghz sa obicnim hladjenem,sve radi savrseno,temp mu je 28-30 stepeni...digo sam voltazu memorje na 2v...moram probati da doguram 3 ghz!!!

3 komentara

zileee.-
10.07.2010. @ 19:21 #083690ab

Pa kad ti crkne videces , xaxax

Flash
14.02.2011. @ 23:37 #63e2dded

jel moze neko da mi kaze da li ovaj procesor moze da podrzi ddr3 ram memoriju? :D

david91
30.10.2011. @ 15:11 #92144e8b

stvarno je super, za vreme u kome je izasao ali trenutno je zastareo, nakon svih novih intelovih procesora, amd gubi ritam. sve u svemu, super procesor. +:procesor je super, koristim ga skoro vec 3 godine, nikad nisam imao problema sa njim -:koristi zastareli am2 socket

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan