Vec dve nedelje imam ovaj procesor i za sada sam zadovoljan.Svi programi rade bez problema i veoma brzo.Temperatura u leru je 30c-32c, a u igrama ide od 40c-45c u zavisnosti od igrice. +:cena performanse -:ne treba komentarisati jer zelenim slovima je sve receno "naravno da ima bolje, ali je i skuplje"
Procesor je odlican, kupio sam ga pre mesec dana i mogu reci da sam prezadovoljan (s'obzirom da sam presao sa AMD Athlon 3000+ na ovo cudo). Stabilan u radu, mozda se nekada desi da se malo komp uspori ako imate nekoliko prezahtevnih programa, ali u sustini je odlican... Preporuka! +:Odnos cene i performansi... -:Mozda jedino mali L2 Cache...
Kupio sam ovaj procesor pre 4 meseca i za sada se ne zalim, ali kao sta je rekao mArKoNi ,,Stabilan u radu, mozda se nekada desi da se malo komp uspori ako imate nekoliko prezahtevnih programa, ali u sustini je odlican,, Ako uz njega imate dobru graficku i ram, radice i sve novije igre bez problema. -:Za ove pare nista!