logo
aci

AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.6GHz Box 1MB 90nm AM2

25.01.2008. @ 12:48   #Komentar #Procesor #AMD

Vec dve nedelje imam ovaj procesor i za sada sam zadovoljan.Svi programi rade bez problema i veoma brzo.Temperatura u leru je 30c-32c, a u igrama ide od 40c-45c u zavisnosti od igrice. +:cena performanse -:ne treba komentarisati jer zelenim slovima je sve receno "naravno da ima bolje, ali je i skuplje"

2 komentara

mArKoNi
26.11.2008. @ 13:54 #42dddd55

Procesor je odlican, kupio sam ga pre mesec dana i mogu reci da sam prezadovoljan (s'obzirom da sam presao sa AMD Athlon 3000+ na ovo cudo). Stabilan u radu, mozda se nekada desi da se malo komp uspori ako imate nekoliko prezahtevnih programa, ali u sustini je odlican... Preporuka! +:Odnos cene i performansi... -:Mozda jedino mali L2 Cache...

madscientist
10.12.2008. @ 19:54 #353b752c

Kupio sam ovaj procesor pre 4 meseca i za sada se ne zalim, ali kao sta je rekao mArKoNi ,,Stabilan u radu, mozda se nekada desi da se malo komp uspori ako imate nekoliko prezahtevnih programa, ali u sustini je odlican,, Ako uz njega imate dobru graficku i ram, radice i sve novije igre bez problema. -:Za ove pare nista!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan