logo
Alex

AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.8GHz Box 90nm AM2

23.05.2008. @ 01:09   #Komentar #Procesor #AMD

Jako sam zadovoljan posle Sempron 2600+ Tera ama bas sve bez problema.Encodiram 2dvd-a u isto vreme i ko se malo razume u procesore sigurno da ce ga cenit! Inace je procesor Dual-Core sto ispod slike nije napisano. +:No Comment Super!!!

8 komentara

Panther
27.08.2008. @ 15:43 #d722e84e

Odlican processor.Ja imam maticmu Asus m2n-sli i u Win Xp-u radi na 2.9Ghz. Max. overclockovanje je na 3.7Ghz ali sa obzirom da je dualcore nije mi trebalo.Bez overclockovanja igram najnovije irice na max. i nisam imao probleme sanjim! Jeftiniji od Intela,vredi uzeti!!! +:Odlican processor -:za sada nema

milan
18.12.2008. @ 13:48 #85658574

Odlican procesor,za male pare dobija se stvarno puno.Svaka preporuka

..::mare93::..
23.03.2009. @ 21:10 #e2a918ef

Da li radi GTA 4 sa ovim procesorom bez problema...?? I koji procesor preporucujete za GTA 4....??

Nikola
03.06.2009. @ 09:21 #0f4b662e

Dobar procesor, ima 2MB kesa za razliku od istog u sitnijo tehnologiji, jedina mana mu je sto mu je radna temperatura oko 40-50! -:Velika radna temperatura

MarkO
30.08.2009. @ 04:53 #0742d44a

Otkad sam nabavio AMD 5600+ samo imam probleme. Radna temperatura mu je 51-54'C (što zavisi i od cooler-a), ali problem je što se ugreje do 90'C u roku od 10s kada upalim npr. Far Cry2, čak ni ne krenem sa igrom, a onda počne da koči i na kraju zakuca sistem. Povremeno neće ni da upali Windows, nego fale neke ikonice i ništa ne radi, a nije vruć. Multitasking ne radi sjajno, npr. radi antivirus scan i kliknem na Firefox, pali se pola minuta. Da ga ne kudim generalno, izgleda da nešto ne valja sa ovim primerkom? Prodavac me je ubeđivao da je to normalno i da mora da se stavi cooler od 20€, ali to mu nisam poverovao pa ću pokušati da zamenim procesor. +:Kad radi, radi ko munja -:Previše se greje, loš multitasking

filip
30.12.2009. @ 14:18 #a49d3c3a

idi i trazi da ti vrate pare ja imam isti model procesora sa box coolerom i nema problema ni u igrama ni u multitaskingu

ivan
14.06.2010. @ 23:40 #a78f42a0

ja ga imam vec 3 godine i mogu ti reci da me meni odradio posao vise nego sto sam ocekivao. naravno da vredi 40 eura. mada pre 3 ili 4 god vise se i ne secam :)))) ja sam ga platio 170Eura

Gosu
01.07.2010. @ 16:09 #93e1c2d4

@Panther Ne pricaj gluposti max OC ovog procesora je @3200,sve preko toga je extremno nestabilno,tj nemoze se vise OC... Greje se kao lud,mnogo velika radna temperatura... -:Grejalica,2mb kesha,los OC

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan