logo
M.Z.

AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.9GHZ 1MB AM2 BOX

14.10.2008. @ 10:12   #Komentar #Procesor #AMD

Uzeo sam ga za oko 70 evra i super je za te pare, ovo je greska procesor je radjen u 65nm i Brisbane G2 jezgro a ne Windsor. Moze na voltazi od 3,5V stabilno da radi na 3,2Ghz a na vecim voltazama moze i vise da se klokuje. Ja ga drzim na default jer nije potreban nikakav klok sve savrseno radi na 2,9Ghz. Sve u svemu super procesor za te pare. +:Nije skup, 65nm, malo se greje, dobar overkloker, default voltaza mu je 2,9V a radi na 2,9Ghz ! -:Malo L2 kesa

4 komentara

Dacha
24.11.2008. @ 01:40 #50086509

Otprilike isto kao u donjem komentaru radi stabilno 3.25 Ghz uz malo dizanje napona medjutim nije nesto brzi dal zbog nedostatka kesa ili cega od 5200 na 3.1 koji je u 90nm sa 2mb kesa sve u svemu ako se odlucite za dual core nemojte uzimate jace od ovog proc ne isplati se. Za ove pare dobijete tacno toliko muzike +:mali potrosac, malo se greje -:malo kesa ne toliko brz

Darko
22.09.2009. @ 12:21 #92a7e66f

Vec 10 meseci posedujem ovaj procesor i mogu da kazem da sam veoma zadovoljan,vrsio sam overklokovanje i video sta moze..sve u svemu dobar je.Trenutno mi je taj procesor na 2.9 na fabrickom podesavanju i nisam imao potrebe da klokujem jer radi i ovako savrseno....steta sto ga dalje nema u prodaji...dobar je bio prilikom kupovine sto se tice odnosa cene i kvaliteta. +:Besprekoran u radu -:nema mane

pedja
05.06.2010. @ 19:54 #7bad9848

ja ga koristim godinu dana i moje potrebe zadovoljava! za te pare verujte da vredi. pozz. +:odlican malisa -:nema mane

NI
16.01.2015. @ 00:16 #cb504396

Procesor imam vec sedam godina i radi savrseno. Sve pohvale!!! +:Odlican

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan