logo
ddd

AMD Athlon II X2 260 3.2GHz 2MB AM3

14.12.2010. @ 16:03   #Komentar #Procesor #AMD

Jel ima neko ovaj procesor? Valja li nesto..?

15 komentara

Stefan
25.01.2011. @ 13:40 #9c84fdd0

Posedujem ovaj procesor tj tacnije x2 265 koji radi na 3.3 ghz ali to mu dodje isto kao ovaj. Sa atijevom hd 5750 1gb i 4 giga rama igram badcompany 2, dirt2, F1 2010, just cause 2, nfsshift, prince of perisa 5, medal of honor 2010 i tako dalje... sve radi na max detaljima osim bad company 2 koji radi medium/high. a da ne pricam da to sve leti u 1920x1080 rezoluciji tako da mislim da ti je ovo dovoljno da presudis valja li nesto ili ne....

dzo
13.02.2011. @ 00:34 #4de677a6

nema greske ikod mene sve sija

dzo
13.02.2011. @ 00:36 #ddb6cc3e

a moze ida se klokuje i to dobro ali nema potrebe za tim jer je dovoljno brz a sve odradikao treba!

bole
08.04.2011. @ 14:49 #f53edc05

imama ovaj procesor i GTX 570 tera sve bez problema

mile
17.06.2011. @ 21:15 #79a94595

imas gtx 570 i ovaj procesor, ti si smesan covek .

pera
29.07.2011. @ 23:07 #68ec29e2

jes da puknes od smeha CPU za 50 eur i grafiku od 250 eur e bole bole il lates da imas 570 il treba da ides kod cika doktora

goran
03.12.2011. @ 13:51 #c5cc8b69

amd athlon ll x2 i asus ploca m4 a77 dobitna kombinacija

Matija
27.01.2012. @ 20:58 #0058e511

Ima li neki athlon II x2 koji mozeda se otkljuca?

zoki
12.02.2012. @ 01:10 #a6499f74

imam AMD Athlon II X2 260u,koji radi na 2x1800mhz jel neko klokovao ovaj cpu posto nema na forumima naso sam samo kao do 2600 max?

Rokavec
14.06.2012. @ 00:04 #3481a27f

hahaha pa za GTX 570 ti je potreban CPU sa 4 jerzgra minimum i frekvenciom kao ovaj athlon dvojezgarni.... hahaha ... ne mogu da verujem... pa jel si ti svestamn da ti pola graficke zvrji u prazno :) pot hitno qvad core !!!!

dzo
19.08.2012. @ 15:28 #be89f099

zorane ja sam ga kloknuo na 3,6-3,9 i radi stabilno .

CPU
06.09.2012. @ 17:45 #e32b17cf

GTX 570 djelimično ima smisla sa ovim procesorom, Jer kad uzmete u obzir većinu, ali ogromnu većinu, današnjih igara... sve one rade, ne na dva jezgra, nego na JEDNOM. Samo u slučaju žestokih PC ekskluziva i loših portova trebaće vam više jezgara, ali je zajedničko za sve igre da zahtjevaju što bolju grafičku karticu. Tako da bi bilo poželjno nabaviti neki brz procesor koji ne mora imati mnogo jezgara, dva su sasvim dovoljna, ali se za meale pare mogu naći i quadovi. +:Cijena+potrošnja/performanse -:U okviru niskobudžetnih procesora nema nekih nedostataka

xx
08.12.2012. @ 20:54 #82c49e52

moze li na plocu ECS 6100PM-M2?

Darko
01.02.2013. @ 19:06 #71e00600

imam ovaj procesor AMD Athlon II X2 260 3.2GHz 2x1MB L2 u kombinaciji sa HD 6670, 4 GB rama svaku novu igru igram bez ikakvih problema +:sve najbolje -:za sad nema mane

Jea
04.05.2015. @ 23:58 #e9be6db9

Imam ovaj procesor duze vreme i u potpunosti sam zadovoljan +:Ful Fulova -:do sad me nije izdao

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan