logo
Miki

AMD Athlon II X4 651K 3.0GHz 4MB

27.03.2012. @ 19:03   #Komentar #Procesor #AMD

Jel ima neko ovo? Do koliko može da se klokne?

11 komentara

Vlado nk
27.08.2012. @ 01:28 #c1c557f9

Kao i svaki liano,jako se dobro kloka, moze i preko 4.2 Ghz! +:Sjajan

brko
26.09.2012. @ 21:29 #36888743

Da li athloni za ovaj soket imaju integrisanu grafičku karticu?

sZoran
03.11.2012. @ 13:26 #c040c969

Ovaj procesor nema grafiku u sebi, ali zato je otrov kako radi... +:Quad za male pare

AMDfan
05.12.2012. @ 18:59 #0f3bc965

Vrlo jeftin QUAD! klokuje se odlicno, jedina mana FM1 socket (mali izbor ploca, i mala mogucnost za kasniju nadogradnju posto se vec preslo na FM2) +:jeftin a vredan

Cane
19.12.2012. @ 17:38 #24e9a5d7

Da li je bolje uzeti ovaj procesor i neku grafiku do 6000din ili uzeti APU A10-5800k bez dodatne grafike? Ne igram zahtevne igrice uglavnom PES pa mi i ne treba neka jaka graficka. :)

Milos
21.01.2013. @ 22:29 #938e6ae3

Apu ti je dovoljan. Meni radi PES 13 na full hd, sa high detaljima. Ako ne sa high, onda sa medium 100%. A ustedi se :)

jole
12.02.2013. @ 00:03 #3e6052e0

kad igram left4 dead u 1080p procesor pregreva i masina se setartuje. mora neko hladjenje uz njega obaveznno jer box kuler je igrackica obicna :)

jole
21.02.2013. @ 22:18 #e758ffd1

radi na 3,8 bez problema mashina mi letii ,letiii :DDD

Srdjan
28.06.2013. @ 15:09 #6345354d

Imam ga vec 8 meseci , sa njim ploca asus f1a75v- pro I teram ga na 3.3, malo kloknut, ali znaci nikad nije zakucao, radi od 23 stepena do 50 I to je maximum, nemogu sranje da pregrejem jbte ... hahahha :) sve u svemu vrh ali jedno trazi veoma jako napajanje, jos ako imate jaku grafiku, minimum brendirano napajanje 600 w +:GUTA SVE, I KAZE DAJ JOS

manijak
19.07.2013. @ 22:10 #07789b4c

kakvo bre brendirano od 600w?! 400w chiefteca bi ovo teralo bez ikakvih problema upareno sa 7790/7850 cak! nemoj da lupetas

kine81
13.08.2013. @ 02:34 #aef41f28

procesor koji me odusevljava,najvise zbog odnosa cena-mogucnost,idealan za prosecnog korisnika(igrice,internet,office,filmovi,muzika).Cesto srecem da ljudi koji samo igraju igrice pocinju da mastaju o intelu i mogu reci iz iskustva intel je za napredne korisnike racunara ljude koji koriste rendering,prave muziku,bave se video projekcijom koriste (hardverski) zahtevne softvere adobe,3d rendering,photoshop,visoke matematicke instrukcije zato jesu i skuplji.Za prosecnog korisnika ovaj izbor je i vise nego dovoljan.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan