logo
nesa

AMD Athlon X2 BE-2350 Box 2.1GHz 65nm AM2

06.10.2007. @ 21:02   #Komentar #Procesor #AMD

Ovaj procesor je namenjen za home/gaming PC, vrlo se malo zagreva, jedva da se ukljucuje ventilator na kuleru, a pri tom je dosta brz, dosta brzi od mog prethodnog P4 prescott-a na 3GHz! U kombinaciji sa silent 8600 gt je sasvim odlican za igrice, tako da na kraju imam sasvim bescujan komp :) vozdra! +:vrlo mala potrosnja i zagrevanje, solidne perfomanse, dual core

1 komentar

Miki_miki
21.01.2008. @ 16:00 #4d6ec7d5

Ovaj je bolji od core2duo na 1.800 ,ali i cena je skoro tri put manja,Dakle dragi citaoci moja topla preporuka za kupovinu ,manje se greje od core2duo ,tako da ne morate da kupujete dodanti cooler da bi spustili temperaturu kao sto to rade intelovci sa core2duo.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan