logo
Nicos

AMD Phenom X4 9850 2.5GHz 4MB FSB1066 Black Edition

13.08.2008. @ 12:43   #Komentar #Procesor #AMD

Na plocama sa 790FX chipsetom ide bez dizanja napona na 2.9GHz 24/7 a uz minimalno podizanje voltaze i 3.1 Moze i dalje ali nisam jos gurao dalje, nisam u fazonu da ga mnogo overklokujem (u renderu u 3ds max-u je na default malo brzi od Q6600) Testirao sam. +:Sjajan -:nizak pocetni takt

7 komentara

rizmal
12.10.2008. @ 17:33 #14159dfb

Na M2N32Sli DLX ploci OC sam ga na 3G jednostavnim podesavanjem mnozioca na 15 i dizanjem napona na 1.35,jednostavno extra cpu preporuka svima +:extra,lako se OC

GORAN
11.12.2008. @ 18:21 #59051c2f

moze li neko da mi kaze neso o ovom procesoru posto nemogu da se odlucim dali ovaj da uzmem ili 9950 2.6GHz 2mb.imam plocu ASUS CROSSHAIR 2 FORMULA P Pa sta bi mi preporucili

Mario
02.01.2009. @ 14:20 #d3918d18

Uzmi intela osim ako ga neces overklokovati.ako hoces onda uzmi amd jer black edition je namenjen za overclokere.izbor nije tezak:D

Lazar
28.01.2009. @ 14:21 #13f77fb6

JEL moze neko da ni kaze temperaturu procesora,kod mene je oko 40c pa neznam kolika bi trebala da bude.

vlada
29.01.2009. @ 11:24 #208a2026

Skroz ok procesor za te pare, za sada ne postoji aplikacija koja bi ga mogla opteretiti do max. ukljucujuci i igre. Idealna kombinacija sa M3A32 delux i MSI 2 x 3870 OC i naravno kvalitetno napajanje od najmanje 600w +:stabilan OC do 3.3 -:ni voda ga ne oladi kada se klokuje.

alex
13.02.2009. @ 21:47 #0e3fae68

da li je dobar za rad u 3d maxu i grafickim programima?

mare
18.08.2013. @ 01:56 #8a6b6bea

jel moze na ovu plocu? GYGABYTE GA-M61PME-S2

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan