logo
bzz

AMD Sempron 2800+ 1.6GHz 64-bit Box 90nm AM2

22.01.2009. @ 00:02   #Komentar #Procesor #AMD

Ovo je zaista los procesor,moj savet da ga ne uzimate -:nisam zadowoljan

16 komentara

aca
25.06.2010. @ 01:32 #42534bf7

Imam owaj CPU 4 god.tera na 2.5GHz +:nije los -:sad je slab

Branko
04.09.2010. @ 11:43 #bbd930d5

Ovo je najlošiji AMD procesor.... imam ga 3 god. i sad ga menjam, jer uopšte nisam zadovoljan!! +:Možda što je hladan -:L2 keš, spor!!

Vlado nk
13.02.2011. @ 17:14 #d3d63e6c

Obozavam AMD aliovaj procesor je zastarao.Pa za ove pare,odnosno 60 eura imate AMD 3-core,trojezgrarni,koji je puno,puno,puno bolji!!!!!Pozdrav!!!! +:Slabo sta -:sve,nazolost

MarkedOne
23.07.2011. @ 01:56 #ba2c1466

Ja imam isto AMD Semprom 2800+ ali je 754 Socket.Opet ovaj ITsvet.com jede govna sa njegovom azuriranoscu.Ovaj procesor je odsvirao svoje i nemojte da se uzbudjujete.

Pacsle
18.11.2011. @ 21:36 #c90fc9ad

Ovo je najbolji procesor koji postoji! Gura mi sve igrice na max kao sto su super Mario,tetris,pang 1 i 2, nindja kornjace, boogerman.... +:Veoma brz -:Mnogo brz procesor

Caja
04.12.2011. @ 14:47 #ab9462e8

Ja imam ovaj procesor godinama sa asrock pločom (am2) am2nf3 na kojoj mi je agp grafička saphir ati 3650 i 2gb ddr2 800mhz. Procesor sam platio 50e pre nekoliko godina...zezali me drugari što sam uzeo najjeftiniji... Šta sad sve imam za te pare :) Inače procesor sa tom konfiguracijom gura mom klincu L4D 1 i 2, razne COD-ove..Portale itd, malo mu treba dok obradi učitano, al posle gura. ...ja ga držim na skromnih 1800mhz... Sve to ide na 22inc monitoru na rezoluciji - zavisno od igrice 1440x900 pa do max 1920...doduše, podešavanja su neka na max...nešto na medium...ali na iznenađenje - gura lepo...sad pregovaram da ga zamenim sa 6000+ +:Žilav, ne greje se previše, može i clock - ok za office mašine -:Spror za današnje naslove

Šora
14.12.2011. @ 12:53 #aa0fb02f

Koristim ga evo 5 ipo godina i stvaro je dosta izdržao i još ga koristim....ali na stari komp.Upravo na stari komp. sam! +:koristim ga evo 5 ipo godina i veoma je dobar!!!

Matija
28.01.2012. @ 16:07 #8f522b8c

Koji je najeftiniji cpu koji moze da se otkljuca?

danijel
01.02.2012. @ 10:49 #d65add0b

koji je najbolji procesor koji moze da zameni ovaj ?

ja sam
07.02.2012. @ 11:59 #2eb569b3

ima ga moja sestra i gura on i danas sve ali .....menjamo ga ovih dana..........da ne dodje do zablude ne bacati ga dok ne kupite nov racunar jer od procesora nikad ne zavisi sve ...kapito? +:dobar bese ali...

kapetan
17.02.2012. @ 15:53 #06927bc4

@matija LE-145

koki
06.05.2012. @ 08:30 #7031e44d

Sve sto treba da uradite kod ovog procesora je da ne dizete frekvenciju ni procesra ni memorija ,vec HT umesto na 800 MHz na 1 GHz na vasoj AMD ploci .Iako je ovo nepreporucljiva radnja OC-a,zbog nestabilnosti , ovaj procesor je veoma stabilan .

Vlado nk
23.05.2012. @ 01:23 #a1ccd6b4

Jeste da nije neka snaga, ali a ove pare je Super! +:Jeftin , ipak je nov

Marko
08.06.2013. @ 18:52 #c6deab2a

Imam ovaj processor jos od 2006. godine, mogu reci da sam veoma zadovoljan njime, sa njim i sa grafickom Nvidia GT520 i 2gb rama guram SVE igre koje zahtevaju jednojezgarni processor cak i poneke za dvojezgarni (MW2, Resident Evil 5, Alice: Madness Returns), jeste da ga muci Multitasking ali sam zadovoljan njime +:Dobar, izdrzljiv -:ali je odradeo svoje

duca
20.02.2014. @ 05:16 #7c1118b0

imam ovaj procesor 7 godina,ali odradio je svoje,treba mi intel 2 jezgra najmanje :) +:odlican -:odradio svoje

Alex
11.06.2014. @ 23:39 #11c1f780

komp imam od '07 i igrao sam dobrih igrica na ovom procesoru .. ali '14 je poceo je da bode .. ali razumem da nista nije vecno tako da ga treba zameniti :D -:nemam zamerke koliko ga dugo koristim

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan