logo
MarCo

AMD Sempron LE-1100 1.9GHz 65nm FSB800 AM2

27.11.2007. @ 20:02   #Komentar #Procesor #AMD

Standardan Sempron.Koliko para-toliko muzike.Veoma lako ode u 100%,ali se jos brze vrati.Iako koristim i Cs3 i jos neke vrlo zahtevne programe,zasad se ponasa korektno.Naravno,imam nameru da ga zamenim za neki athlon X2,a verovatno 4000+.

15 komentara

Sladjan
20.12.2007. @ 20:39 #cb47cdea

Karakteristika ovog procesora je da se slabo greje (meni nikada nije presao 35 stepeni, a hladi ga kuler koji sam dobio u boxu sa njim) i da malo trosi. Naravno da za te pare nemozes ocekivati velike perfomanse, ali je ok. I ja planiram da ga zamenim za.... ustvari planiram ceo komp da promenim i prelazim na INTEL :D (nije ni AMD los - imajte to u vidu)

codex
14.01.2008. @ 18:34 #a1338a1e

overklokovan na 3ghz na ploci biostar 7025 sta vise ocekivati za taj novac +:odlican overkloker -:bas nista

darko
25.01.2008. @ 15:23 #7d3ef289

zasto mome drugu komp ne prepoznaje procesor, kada ode da pogleda on kaze da je unknown(tako nesto) sto znaci da ga ne vidi?? kupio je komp u radnji zapakovan tj, ima garanciju i ne moze da ga otvara da vidi da mu nisu uvalili!! sta da radi?

MarCo
18.02.2008. @ 00:11 #a6d95184

Moze da ga prepozna samo Everest 4.2 i noviji.Ja ga imam i sve prepoznaje,plocu i procesor detaljno.

mr.caki
05.08.2008. @ 18:09 #b822b57b

Ne prepoznaje ga maticna ploca jer ga nema na listi tj. preocesor je proizveden posle izlaska doticne m.ploce na trziste...resenje up-date bios-a....ali uz malo opreza....za vise info idi na zvanicni sajt svoje maticne ploce.....

w
27.11.2008. @ 12:17 #3a870987

Kome ploca ne prepoznaje ovaj CPU neka flesuje bios sa novim verzijom koju mozete naci na sajtu proizvodjaca ploce i stvar resena!!!

darko
29.11.2008. @ 03:23 #75cb87ba

samo vi klokujte i fleshujte bios na vasem amd-u od 12 evra, a ja cu za iste pare da kupim tepsiju bureka i 1l jogurta i super cu se provesti ispred pekare...i da jos nesto...da li ovo LE znaci limited edition procesora ili vas koji ga kupujete???? pozzic i kissic -:preskup

Mr.CaKi
09.01.2009. @ 19:03 #b4fb4689

Pametni Darko. ne radi se flash na procesoru, nego na maticnoj plocici lutko. A Le je skracenica za LEtenje... Oprez sa burekom,oce da udari masnoca na srce..

Lesa
16.01.2009. @ 23:12 #a0b4b41f

LE stoji za Low Electricity u ovom slucaju a ne Limited Edition

hfgjhdth
15.03.2010. @ 18:13 #12e76c5c

malac prži 3ghz na def naponu, a na default taktu radi na samo 0.9V, mogu da čitam "AMD" sa ventilatora koliko se sporo okreće :D

Milos
23.07.2013. @ 15:58 #74276464

moze li ovaj procesor da se smesti u socket a 462?

Vlado nk
19.01.2014. @ 19:39 #d313bd73

Na CPU Boss pise da moze na socket 462, kao i na AM2. +:Milose -:Milose

Дарко
28.08.2014. @ 01:08 #0bac9918

Не ни случајно на socket 462! Можда пише на cpuboss-у, али то није тачно. Стари процесор је у питању па можда нису ни обратили пажњу приликом уношења његових података.

*************
08.09.2014. @ 00:45 #53bd1377

procesor super ne pregrevase ali je star i slab

Lazar
30.01.2015. @ 18:48 #bcb54abc

Imam ovo vec 5-6 godina i mogu reci da je sporo mnogo nije ni za sta :D

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan