logo
nemanja

AMD Sempron LE-1250 2.2GHz 512KB 65nm BOX

24.08.2009. @ 18:12   #Komentar #Procesor #AMD

jel ovaj procesor ima 2 jezgra?

9 komentara

Darko
25.08.2009. @ 08:49 #87892238

Nema 2 jezgra AMD procesori koji imaju više jezgara imaju oznaku x2, x3, x4..

petar
05.11.2009. @ 17:31 #ca130891

Pise dual-core

Mix
09.11.2009. @ 21:21 #eada7cb6

Najbolji procesor ubedljivo!!!!!IDa li ima dva jezgra ne znam,ali ja s njim picim GTA 4 na 1024:768 bez seckanja!!!

Za Mix-a !
29.05.2011. @ 15:06 #5cc30771

si ti bre normalan,kakav crni GTA 4 , ovo sranje jedva tera source,left 4 dead,pes 11 na very minimum sa rez. 640x480 :PPPPPPPPPPP sominoooooooooooooooooooooo NE LAZI LJUDE :PPPP A i za Gta 4 treba minimum dual ! +:Dobar je bio pre do 2007 -:a i tad su neke iz 2006-te jedva radile .... ima samo 1 jezgro , slab je ...

tihomir
28.10.2011. @ 11:26 #c1ca103d

sa njim igram metro 2033,stakler,rezindet 5 itd +:dobar je..da je bar dual core

Bojan
12.06.2013. @ 09:19 #bbdebf65

Interesuje me po cemu je ovaj procesor bolji od fx8350???

haha
12.06.2013. @ 19:03 #400af08a

@Bojan Pa po nicemu samo sto se ovo vise neproizvodi kao i neke stare memorije pa zato i jesu skuplji jer kome treba mora da ga kupi :))) A verujem da je ovo bilo zaboravljeno u nekom magacinu pa su ga tek sad nasli i dali u prodaju:))

Bojan
14.06.2013. @ 13:26 #32bf3df2

Zar nije logicnije uzeti 5 puta bolji procesor za 150 eura manje a za ostale pare uzeti sve sto ti fali...Prodjes 100 puta bolje...Ne znam o cemu ovi prodavci razmisljaju...

ivan
13.03.2014. @ 03:17 #839918ad

ja sam ga uzeo kad sam mogao za te pare da uzmem sa dva jezgra i radi danas13.mart 2014 +:radi od 2008 bez greske, tera igrice ,jedno jezgro, ali kako ni sam ne znam

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan