logo
Redakcija

Amerikanci izbegavaju 3D TV

27.12.2010. @ 07:00   #Novost

Većina ljudi u severnoj Americi ne samo da ne kupuje 3D televizore već ih svesno izbegava, navodi kompanija Nielsen u svojoj najnovijoj studiji. Oko 59% ispitanika koji su učestvovali u istraživanju koje je ova firma sprovela na teritoriji SAD i Kanade navodi da „definitivno neće“ kupiti 3D TV u narednih godinu dana. Samo 6% je izjavilo da bi volelo da kupi takav televizor. Trećina ispitanika je rekla da ili nije sigurna ili ne veruje da će kupiti ovakav uređaj u narednih godinu dana. Sa druge strane oko 2% ispitanika već poseduju ovakav televizor. Ovaj trend kao da se preliva iz Evrope u kojoj 45% ispitanika tvrdi da neće kupiti 3D TV u narednih godinu dana.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan