logo
Redakcija

Analitičari: Wii će koštati $200

15.05.2006. @ 11:00   #Novost

Nintendo koji pokušava da ponovo uđe u podelu trđišta video igara sa Sony-jem i Microsoft-om rado bi želeo da prodaje svoju najnoviju konzolu Wii po mnogo nižoj ceni nego što to čine njegovi konkurenti. Analitičari smatraju da će ova konzola koja treba da se pojavi na jesen koštati $200, što bi pokrenulo izdavače softvera da kreiraju više naslova za ovaj igrački sistem. Microsoft-ov Xbox 360 pojavio se u prodaji po ceni od $299, dok je Sony najavio da će njegova konzola PS3 koja treba da se pojavi u novembru koštati $499 za osnovni uređaj. Wii koji karakteriše bežični kontroler koji reaguje na pokrete igrača će biti privlačan i hard core i casual igračima

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan