logo
Redakcija

Anarchy Online besplatna do 2008-me

06.11.2006. @ 18:00   #Novost

Nakon prilično dugog perioda u kojem je Anarchy Online bila MMO koja se plaća došlo je vreme kada bi jedan od expansiona bio besplatan a svi ostali su se plaćali. Ipak nakon expansiona Shadowlands koji je bio besplatan je stiglo prijatno iznenađenje iz kompanije Funcom u vidu informacije da je i expansion Notum Wars takođe besplatan. Sve ove ponude će biti dostupne do januara 2008-me. Ipak, kako ništa na svetu nije besplatno cena koju igrač plaća tokom igre su dodaci i reklame koji se pojavljuju tokom same igre. Kada je reč o samom expansionu Notum Wars reći ćemo da je omogućena karakteristika da igrači igraju jedni protiv drugih.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan