logo
Jovica

Antec Signature Series SG-850-EC 850W

09.07.2010. @ 09:40   #Komentar #Napajanje #Antec

Bačene pare. Nije ovo nikakav "antec", jer "Antec" ne proizvodi napajanja, samo nalepnice za njih. Ovo je verovatno nešto od Seasonica. Za sto i manje evra možete uzeti "corsair" ili "čiftek" (CFT serija - to je isto napajanje koje ima i "corsair"). Antec bih uvek izbegavao sto kilom,etara u krug jer su to derikože. Njihovo kućište Nine Hundred skuplje je od CM.690 II Advanced i od "čiftek dragona" za dve do tri hiljade, a ne može cipele da im čisti. Zašto je Antec toliko izvikan, zaista mi nije jasno. +:Visoka cena -:Niska cena

4 komentara

Ja
30.08.2010. @ 14:22 #f3aa3314

Deltino napajanje,inace delta proizvodi vrhunska napajanja.Nemoj tako pricati o Antec-u.Msm ako ga imas pa imas losa iskustva sa njime ok ali ako ne posedujes nista od pomenutog proizvodjaca onda cuti.Ni Corsair ne proizvodi svoja napajanja vec druge firme prave za njih(Imam Corsair HX520(Seasonic misloim)odlicno napajanje).Preporucujes Chieftec +:Dobro napajanje,sve sto vredi i kosta -:Kod nas deru sa cenom

Ja
30.08.2010. @ 14:24 #b525bd98

smejurija za Chieftec..Nije ni u top 5 u svetu. +:nastavak

Baki
20.09.2010. @ 22:44 #a51718a6

Maltene je neumesno porediti Antec i Chief!

sasa
21.03.2013. @ 21:55 #cf66a8bf

Za ovog gospodina dole smesno je komentarisati napajanja ako ni jedno ni drugo nisi koristio.Ja sam tako od coveka kao sto je ovaj gospodin,dole kupio ANTEC TP-Quattro 850W jel covek nije znao o kakvom napajanju je rec,napajanje ne da radi nego razbija gura i guta sta god na njemu prikacis.Jedino je malo kuler bucan.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan