logo
Ivan

Apacer 2GB 1333MHz DDR3 AU02GFA33C9NBGC

06.08.2011. @ 19:29   #Komentar #RAM memorija #Apacer

Imam 2 komada i sve radi super! Ocena u Win 7 je 7.1 za 2x2 GB! Meni radi na 1066 Mhz al sam prilično siguran da je to zbog CPUa - AMD Athlon II X2 250! Nisam još primetio nikakve nepravilnosti u radu tako da za ovu cenu sasvim solidno! Preporuka za svakog ko želi da uštedi a da pri tome dobije dobre performanse! -:Ništa do sada!

1 komentar

Vlada
29.04.2015. @ 12:55 #355b581d

Dobra memorija ja je imam ok ,,,ali ko želi dve da stavi nek gleda da budu od istog proizvodjača .... +:Dobra memorija

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan