logo
Nadja

Apacer Audio Steno AU120 1GB

07.02.2008. @ 20:09   #Komentar #MP3 plejeri #Apacer

Nemem pojma!Dobila sam ga juce kao poklon i bas sam se obradovala.......ALI!!!Nema diska za instalaciju ili sta vec treba da bi ovaj moj komp shvatio sta mu se desava.Bilo bi super kad bi mi neko objasnio sta treba da radim, da se jadna ne mucim po tim prodavncama...

8 komentara

dimi
14.02.2008. @ 15:56 #dff1f211

slusaj ne treba ti disk,samo ga spoj sa kompom preko usb-a i on ga sam prepozna...

marko
29.02.2008. @ 18:48 #85833bb2

Disk za instalaciju ne treba, komp ga prepoznaje kao mass storage device. Radio nema. Baterija traje 4 sata max, puni se nekih 3 sata. Ekran kao što vidite nema pa ćete verovatno kao i ja pomisliti da ima samo jedan mod rada (da pesme idu redom) ali varate se. Ima Normal (pušta redom pesme), Repeat One i Random! Sve u svemu super za nekog manje zahtevog korisnika. +:male dimenzije, lepo izgleda, extra cena -:Nema "lock button"

Boris
14.03.2008. @ 22:44 #d9a999b2

Nema ni drivera na netu tako da nemem pojma sta da radim. PROPALA INVESTICIJA!!!!! -:Ljudi nijedan komp ne moze da ga prepozna

CelaviN70
31.07.2008. @ 23:01 #4bb3cbab

Plava dioda trepće dok ide muzika, a crvena svetli konstantno dok se plejer puni. Navigacija se ne odvija preko senzora nego se cela prednja maska pritiska. Pravi MP3 ! plejer +:Kvalitetan zvuk, solidne slušalice, simpatična futrola, 3 moda za puštanje, 6 modova ekvilajzera, puni se na USB-u 3 sata. I Vista64 i Xp32 ga prepoznaju kao "Removable storage" -:2.5 sati na random play-u sa BASS-om na EQ i na 60% volume

daki
05.09.2008. @ 18:31 #06459b8a

super je,samo nisam dobio instalacioni disk,gde mogu da ga kupim? +:izgled,oprema,cena -:reprodukcija

agata
13.12.2008. @ 16:30 #c7158305

za sve koji traze instalacione diskove '' pokupite'' sa neta ubuntu on prepoznaje sve sto se za njega prikaci plus virusi mu ne mogu nista

Korisnik
08.07.2009. @ 09:57 #8cc2777d

Apacer audio steno je samo jedan u nizu playerova niskog ranga. Njegova baterija varira od 3 do 4 sata zavisno od jacine slusanja muzike. Kompjuter ga prepoznaje, ali mu je rok trajanja kartice oko godinu dana kad vec moze da se pokvari(iz iskustva) i onda ga ne moze citati ni bog, tj snimati na njega, niti slusati muziku sa njega. To moze da se desi sa svakim playerom nizeg ranga, tako da vas ne treba preterano zabrinjavati. Druga slaba strana je ako cesto menjate slusalice, jack za slusalice ce poceti da gubi kontakt i jedan od dva kanala posle nesto manje od godinu dana, nece ga izgubiti skroz, najverovatnije, tako da cete moci da zalepite selotejpom slusalice kao jedino resenje, losi lemovi za slusalice su vidjeni kod VELIKOG broja kineski izradjenih playerova, samo sto kod apacera, ne mozete ga otvoriti i zalemiti sami, probao sam. +:Solidan zvuk, solidan kvalitet izrade, prijatan izgled, mala velicina. -:Konstrukcione mane, kartica koja se moze pokvariti, jack za slusalice koji nije savrseno lemovan.

Aleksandra
23.01.2014. @ 17:48 #bc8cabf4

Ja ga imam vec 4 godine, svaki dan slusam muziku, redovno ubacujem nove pesme i brisem stare i koristim slusalice koje sam dobila uz njega. Jedina mana je to sto crkne baterija u roku od 3 sata. :( Inace, odlican je. ;) Ne zalim se ni na sta osim na bateriju i na to sto nema displej! Jako je kvalitetan (da nije kvalitetan ne bi izdrzao 4 god sa mnom). Ja ga ispustim na pod svaki dan po par puta, ni ogreban nije! Cak je i pokisao jednom! Ma savrsen je! ^_^ +:Odlicannnnnn! -:Slaba baterija! :(

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan