logo
nwolfe

Apacer Audio Steno AU350 1GB

23.10.2007. @ 23:51   #Komentar #MP3 plejeri #Apacer

Ovako, plejer izgleda sasvim Ok, dizajn je ok, kvalitet,... hmmm... kada ekran svetli, vidi se iz plastike kucista kako isijava svetlo, znaci ultratanka plastika kucista. Ipak, plastika nije ruzna i klimava. Ekran ima fino osvetljenje. Zvuk standardno los za ovu klasu, mada sam cuo i gorih. Bolje slusalice popravljaju stvari. E sad, velika mana - uzasno spor USB! Iako ga i komp prepoznaje kao USB 2.0, transfer je spor! za punjenje memorije (975mb) treba mu skoro pola sata! Za bateriju ne znam, tek sam ga kupio, jos je nisam skroz napunio. Javim se kad istestiram bateriju! +:Ok dizajn, dobar ekran, lako razumljiv i logican menu -:slusalice (klasika), spor transfer

9 komentara

Milos 4man
13.04.2008. @ 00:45 #1169e8ea

Interesuje me baterija. Koliko je punite, koliko vam traje... I jos nesto, izgleda da ne moze da vidi sadrzaj memorije po folderima, vec identifikuje pesme iskljucivo prema IDv3 tagu (iz winampa), songs, albums, artist... Da li ne moze ili ja to nisam jos provalio ne znam, ali ako neko zna nek javi :) +:dizajn ok, sa nekim boljim slusalicama zvuk je ok -:spor transfer

Milos
16.04.2008. @ 13:21 #c1c2c435

Imam ovaj player pola godine, i pored toga sto na uputstvu pise da nikad nece biti potrebe da se resetuje meni se desilo bar dva puta da sam morao da odradim reset, i uredjaj je posle toga nastavio da radi odlicno da radi odlicno. Baterija izdrzava do 12 sati aktivnog slusanja i potrebno je do 4 sata da se napuni +:Logican menu, dizajn, ekran -:lose slusalice, transfer

Milos
16.04.2008. @ 13:22 #483f4849

Imam ovaj player pola godine, i pored toga sto na uputstvu pise da nikad nece biti potrebe da se resetuje meni se desilo bar dva puta da sam morao da odradim reset, i uredjaj je posle toga nastavio da radi odlicno da radi odlicno. Baterija izdrzava do 12 sati aktivnog slusanja i potrebno je do 4 sata da se napuni +:Logican menu, dizajn, ekran -:lose slusalice, transfer

Marindza
28.07.2008. @ 14:52 #517fd7cf

Kupio sam ga danas!Do sad nemam zamerki osim losih slusalice i sporijeg usb prenosa!Uz nove slusalice zvuk je dobar za ovu klasu i cenu,nemam nekih velikih zamerki!Ipak su to Kinezi!Blueberry nista nije bolji,samo sminka!!Ko hoce kvalitet nek kupi Ipod! +:Dobar dizajn,dobro kuciste,dobar zvuk -:Slusalice lose,spor usb prenos

Gojko
26.08.2008. @ 16:48 #702535f0

Ovo je odlican plejer za ove pare!Pohvalio bih dobar kvalitet kucista,osvetljenje je solidno,zvuk je prilicno kvalitetan,slusalice su vise nego dobre!Jednostavno,nemam zamerke! +:dizajn,kvalitet,zvuk...

nwolfe
19.10.2008. @ 18:57 #61c430e5

Evo me posle skoro godinu dana, i dalje guram ovaj plejer, ono što mu je neviđena prednost je interna LiPoly baterija, znači gledam stalno itsvet ponudu i ne postoji bolji uređaj za te pare, iz prostog razloga što uređaji slične cene idu na AAA baterije, a to je smor neviđeni, te crknu brzo, te žongliranje ovo ono... ova interna baterija traje bar desetak sati, što je meni najmanje nedelju dana, pošto ne slušam više od par sati dnevno.... drugo, plejer se puni i tokom transfera, što je ok, jer LiPoly baterije nemaju memory effect, kao AAA +:baterija -:spor transfer, sporo reagovanje na komande

Vuja
11.04.2009. @ 11:56 #c646dd19

Kupio danas, i prilicno sam zadovoljan jer za te pare bolji ne moze da se nadje. Uredjaj veoma sporo reaguje na komande, ali je sve drugo nadoknadivo i trpljivo. +:Dizajn, meni, solidan zvuk. -:spor transfer, sluske, sporo reagovanje na komande

Bass Kljuc
10.12.2009. @ 23:47 #6da6badf

Nakon godinu i po posedovanja ovog mp3 uredjaja mogu samo da kazem da baterija (bar kod mene) traje 16-18h nakon 1.5-2h punjenja. Zvuk je odlican, mada mi je nakog godinu dana otkazala desna slusalica pa sam kupila nove. Provereno da moze da radi 10h bez prekida. Izuzetno lagan i podesan za bilo koji vid kacenja. Ima malo sporiji transfer komandi, ali nije toliko strasno. Provereno da radi i na -15C i na visini od 5000m. Za te pare nema boljeg. +:baterija, kvalitet zvuka, dizajn -:sporije reagovanje na komande

dany
14.12.2009. @ 00:12 #b391e056

da li neko zna kako da ga pokreneme.nikakvih problema nisam imala punu godinu.funkcionisao je bez problema,a sada odjednom ma ni da se upali.prvo je mogao da starta dok ne stavim slušalice i onda se i na najmanji pokret ugasi.kada je prikopčan na komp puni se i prima transfer ali kada ga skinem sa usb-a neće ni da se upali.resetirala sam ga,formatirala ma ništa da nije možda baterija crkla skroz +:radio bez problema 1 god -:nemože uopšte da se upali

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan