Posle nekoliko dana bukvalno mi se raspao. Zamenio sam ga za isti takav, koji nije hteo da prepozna racunar. Na kraju sam uzeo Kingston i sad pevam aaaaaaaaaaaaaa-leleleaaaaaaaaaaa +:jeftin -:nekvalitetan