logo
Dalstevinormaln

Apple 300GB 16MB 15k SAS ma502g/a

18.10.2009. @ 14:24   #Komentar #Hard disk #Apple

Pa mislim realno cena i nije toliko visoka, kada se uracuna apsorber gamma-hyperiona, zajedno sa giant votrex-couplerima i LHC-om koji stane u djep. Jedina mana, sto je samo 300Gb-16Mb 15K SAS, >1000e i nosi Apple logo. +:Isuse, zalim one koje kupe Apple -:Zasto ih tako kaznjavas?

3 komentara

Bane
25.12.2009. @ 14:48 #5388862f

Da li ti uopste znas sta su SAS diskovi. Bolje malo razmisli sta pises.

Mi10s
14.01.2010. @ 12:04 #55135990

Ovaj hdd je zverka i vredi svaku paru! Ovo ti je bolje i od ssd-a i bilo kog normalnijeg RAID sistema.

zooky
09.04.2010. @ 23:08 #29b99a83

sorry druze sve sto ima RPM nemoze da se poredi sa SSD- om... predji na SSD pa ces se vrlo brzo razocarati u HDD bilo kojeg proizvodjaca!!!!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan