Pa mislim realno cena i nije toliko visoka, kada se uracuna apsorber gamma-hyperiona, zajedno sa giant votrex-couplerima i LHC-om koji stane u djep. Jedina mana, sto je samo 300Gb-16Mb 15K SAS, >1000e i nosi Apple logo. +:Isuse, zalim one koje kupe Apple -:Zasto ih tako kaznjavas?
Da li ti uopste znas sta su SAS diskovi. Bolje malo razmisli sta pises.
Ovaj hdd je zverka i vredi svaku paru! Ovo ti je bolje i od ssd-a i bilo kog normalnijeg RAID sistema.
sorry druze sve sto ima RPM nemoze da se poredi sa SSD- om... predji na SSD pa ces se vrlo brzo razocarati u HDD bilo kojeg proizvodjaca!!!!