logo
Redakcija

Apple iTunes stigao do 800 miliona korisnika

25.04.2014. @ 12:00   #Novost

Apple sada ima oko 800 miliona iTunes naloga, što je broj koji je izvršni direktor kompanije Tim Cook opisao kao zapanjujući tokom kompanijinog predstavljanja poslovnih rezultata ostvarenih u kvartalu koji je okončan krajem meseca marta. Poslednji put kada je Apple naglasio broj iTunes naloga je bilo na godišnjoj razvojnoj konferenciji prolog juna kada je kompanija objavila da ima 575 miliona naloga. Uprkos oštrom povećanju borja iTunes korisnika, prodaja iTunes servisa počinje da pokazuje znake usporenja. Deonice kompanije Apple su nakon objavljivanja rezultata poslovanja zabeležile porast vrednosti od 8%.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan