logo
Redakcija

Apple korisnici bojkotuju Netgear

05.02.2011. @ 08:00   #Novost

Izvršni direktor kompanije Netgear, Patrick Lo, nedavno je održao intervju u okviru kojeg je žestoko kritikovao konkurenciju, naročito Microsoft i njihov Windows Phone 7, ljutito se osvrnuo na želju kompanije Apple da ima potpunu kontrolu nad svim sadržajima te je predvideo da će Apple zabeležiti značajan pad na tržištu smart telefona. Ipak, prema mišljenju velikog broja ljudi preterao je onog trenutka kada je rekao da bi izvršni direktor kompanije Apple, Steve Jobs, mogao uskoro da umre. Njegove izjave izazvale su oštre reakcije Apple korisnika od kojih većina navodi da više nikada neće kupiti nijedan Netgear proizvod pozivajući sve ostale da im se pridruže u ovom bojkotu.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan