logo
Redakcija

Apple najavio nova otpuštanja

02.08.2014. @ 17:00   #Novost

Kompanija Apple najavila je da planira da otpusti oko 200 zaposlenih firme Beats, koju je ovaj gigant kupio za $3 milijarde, a koja se od svog osnivanja bavi proizvodnjom slušalica i muzičke opreme, kao i opreme za streaming muzičkih sadržaja. Čelnici kompanije Apple smatraju da se ovo osoblje neće uklopiti u njihovu organizaciju. Oni koji će se naći pogođeni ovakvog odlukom uglavnom su oni koji su bili zaposleni u odeljenju za ljudske resurse u Beats-u, budući da Apple-u nije potrebno više ljudskih resursa za Beats, kao i oni koji su bili zaposleni u odeljenju za finansije.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan