logo
Redakcija

Apple pao na lestvici zadovoljstva korisnika

24.01.2014. @ 12:30   #Novost

Po prvi put od kako se istraživanje izvodi Apple je pao iza konkurenata kao što su Samsung, Microsoft i Sony u godišnjem Forrester istraživanju kada je reč o zadovoljstvu korisnika. U istraživanju je učestvovalo oko 7500 ispitanika iz SAD koji su upitanu uslugama koje kompanije su najzadovoljniji i koja kompanija najbolje zadovoljava njihove potrebe. Amazon vodi kada je reč o kategoriji korisničke elektronike, ostvarivši rezultat 91 za svoje Kindle uređaje. Sony je osvojio drugo mesto, sa 83 poena za svoje uređaje, dok Microsoft i Samsung tesno prate japansku kompaniju sa 83 i 82 poena. Apple je iza njih sa 81 poenom.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan