logo
Redakcija

Apple ukida 20GB iCloud skladišnog kapaciteta

28.09.2012. @ 09:00   #Novost

Kompanija Apple je početkom nedelje podsetila neke od iCloud korisnika da će uskoro ostati bez 20GB besplatnog skladišnog kapaciteta koji im je bio dodeljen kada su prešli sa MobileMe. Kompanija je iCloud korisnike obavestila putem email-a da će poslednjeg dana septembra ostati bez 20GB. Ovim potezom biće ugroženi samo oni korisnici koji su prethodno platili za MobileMe, sinhronizacioni i skladišteni prethodnik iCloud servisa. Dok je iCloud besplatan za sve vlasnike Mac i iOS uređaja, MobileMe košta $99 na godišnjem nivou za 20GB skladišnog kapaciteta, između ostalog.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan