logo
Redakcija

Astronaut tweetuje iz svemira

23.09.2009. @ 10:00   #Novost

NASA astronaut Jeff Williams će tweetovati iz svemira nakon što se nađe u orbiti. Prema američkoj svemirskoj agenciji, Williams će postati prvi zapovednik svemirske stanice koji će svoj doživljaj deliti sa drugima koristeći Twitter. Astronaut Mike Massimino je nešto ranije ove godine slao tweet-ove sa misije koja se vodila na šatlu Atlantis. Williams, koji će komandovati sledećom misijom međunarodne svemirske stanice je već koristio Twitter, blog i kratke video klipove da bi prikazao događaje sa svoje obuke u Rusiji. Williams-ovo Twitter ime je Astro Jeff. On se trenutno nalazi na završnim pripremama za poletanje u Gagarin Cosmonaut Training centru u Rusiji.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan