logo
erikk

Asus A9550GE/TD 128MB GDDR

04.01.2006. @ 15:49   #Komentar #Grafička karta #Asus

Odlicna grafika ako ste zeleli da uzmete r9600Pro a fali vam par evrica. Aktivno hladjenje omogucava overklok rv360 GPUa za skoro 80%, i time dobijate r9600Pro (naravno onaj slabiji). Podrska 2.1 smartshadera ce prikazati sve nove efekte u novim igricama, koje ce raditi na medium detaljima sa AA 2x i af 2x. Odlicna grafika za budzet konfiguracije. Moja Preporuka.

10 komentara

Kojoks
17.01.2006. @ 23:28 #362be478

Odlichna grafichka moze da se klokuje cpu na 400Mhz a memorija na 270x2=520Mhz, tako da igre na njoj (kad se klokuje) rade super. Ja je imam kod sebe i klokovana je non stop i radi bez problema.Za ovaj novac super grafichka.

ProGamer
14.04.2006. @ 17:35 #28f3de39

Ovo je prevazidjena graficka.Ne isplati se vishe da se kupuje jer se ne isplati da se kupuje.Majke mi (pa dobro).Skupi pare za PCIe plocu i uzmi 6600GT PCIe i nema da brines.

subzero
17.04.2006. @ 22:12 #5cd62eb4

kartica se odlicno klokuje 3dmark03 3410 sa hladnjacima za memoriju i malo vise odlicna!!!

buki i baki
28.08.2006. @ 12:57 #72f61f0b

grafika je extra losa u odnosu na geforce 7600gt koja u 3d mark 03 postize 11700 bez over clock-ovanja,ali je zato bolja od fx 5200 ocena 1050

Wulfgar
15.09.2006. @ 11:36 #9fc3ce9e

Ne obazirite se na komentar ispod mog, 7600GT kosta oko 170 eura, pa se ne moze porediti sa kartom od 50 eura

VAPA
03.10.2006. @ 11:54 #cdbde882

Kartica je dobra,za te pare vredi,kada se klokuje bez problema radi i sa najzahtevnijim igrama,ja sam igrao oblivion i fear sa podesavanjima na medium i lepo radi.. Klokovao sam jezgro na 430MHz i memoriju na 250.........

Kojoks
20.04.2007. @ 13:43 #4fc504c2

Odlichno dobra grafichka, lepo radi kad je klokovana, ne greje se pri klokovanju, meni radi na 400/270.

Bale
27.05.2007. @ 14:47 #868f923f

Jako Odlična Kartica imam je već 2 godine i stalno je overclockovana na GPU : 450.MHz i Memorija : 2x270.MHz gde uoršte ne pravi nikakve probleme. Najviše sam overclockovao na 480.MHz i 2x290.MHz gde je na svim igrama pravila crte. Ja je ne planiram menjati sve dok ne izađu kartice sa podržkom DX10 na AGP.

Guly
22.01.2010. @ 22:24 #37bff8c6

imam je vec 4-5 godina koliko i komp, i mogu reci da mi pokrece i zahtevnije igre iz 2009 bez problema, mada planiram da uzmem novu, ali se nesto ne kontam u graficke, pa jel mi mozete reci dal mogu ja da gurnem u moj komp (http://75.125.46.66/proizvod/gigabyte-geforce-9500-gt-1gb-gddr2-gv-n95toc-1gi/compcompvga/16/1587) maticna je neki krs u pitanju...ASRock 775i65G da budem tacan :) spreman sam da platim oko 50-60 evra, ako ima neka bolja za te pare od ove navedene super :D

Milos
28.11.2011. @ 17:58 #e7fa9d53

Ne mozes jer ti ploca podrzava agp a 9500gt je pci-e...Menjaj sve,jbg...:) +:nekad bila odlicna -:sada skuplja prasinu

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan