logo
vlado85

Asus AH2600PRO/HTDP/512M 512MB GDDR2

02.04.2008. @ 10:48   #Komentar #Grafička karta #Asus

Imam ovu karticu vec 3-4 mjeseca, platio sam je 100 evra. Na mojoj staroj konfiguraciji P4 presscot 3,4 Ghz, 1 GB ddr400 - radi odlicno. Igrao sam CoD 4 na 1024x768 2xAA na high, Bioshock takodje sve na high, The Witcher i MOH Airborne na medium. Jedino se Crysis vukao u 800x600 low-medium u 25 fps. Postigao sam stabilne frekvencije za GPU 860 Mhz i 1300 Mhz za memoriju. Sve u svemu za 80e za jos koji atom snage iz AGP konfiguracije je odlicno... +:cijena, AGP, hladjenje, overclock -:driveri

3 komentara

paja
28.04.2008. @ 23:48 #ca96b5c5

DirectX 10,pise na sajtu Asus-a,a i na kutiji

G-Force Gamer
09.11.2009. @ 19:49 #6c9a8017

ljudi ovo cudo em se greje, em je bucno, em trosi, em za efekte zna samo na papiru,izbegnite,uvek sam imao ati i promenio dosta kartica,da li je do ove asusove ili cele serije ne znam al moj savet je da ZAOBIDJETE

Marko
09.11.2009. @ 19:50 #e2eeeac9

Ma CoD4 mi radi i na integrisanu graficku... :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan