logo
Dejan

Asus EAH3850/G/HTDI/512M 512MB GDDR3

28.02.2008. @ 12:27   #Komentar #Grafička karta #Asus

Sve igre rade u full-u, rezolucija 1680x1050, cak i crysis moze da radi tecno sa dosta detalja. Odlicna grafika za ove pare, nije potrebno nista jache kupovati, ako koristite winXP. U paketu ide i Company of Heroes :) +:hladjenje, tiha -:glomazan ventilator

3 komentara

Nebojsa
04.08.2008. @ 21:06 #47df2a42

Problem sa drajverima bacio je u drugi plan kvalitet same kartice. Svim mogucim nacinima pokusao sam da instaliram nove ATI drajvere i nisam uspeo. Prihvata samo one koji dolaze sa karticom. Istina i sa njima kartica radi odlicno ali par dana nerviranja oko novih drajvera odvratila mi je razmisljanje o samoj kartici. Zakljucak: kartica 9/10, drajveri 1/10 +:odlicna kartica za sve nove igre -:problem sa drajverima

gox
16.01.2009. @ 23:10 #3f6ffe3f

a drajvere najnovije nemogu naci nigde, jel zna neko gde se mogu nabaviti +:sve pokrece -:non stop izbacuje da skinem najnovije drajvere

Darko
06.12.2011. @ 21:48 #f49b3c85

Ovu grafu ne bi dao nikome, krivo mi je samo sto sam propustio da uzmem jos jednu ovakvu, bila je na prodaju za 3500 din, pa sam mogao srossfire da cepam, al otom potom.. -:zbog malo tezeg kulera, ploca se malo iskrivila, ali bez ikakvih posledica :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan