Zna li neko nesto o ovoj grafickoj karti?
Za ove pare neces naci boolju grafiku a da moze da gure sva igre bez problema..cemu je zahvalan dobar graficki procesor i ddr3 memorija.. +:CENA KVALITET -:Nema jos uvek
Rodjace,ima i te kako!3850....Ako mislis da igras na rezoluciji vecoj od 1024x768...