logo
Combe

Asus EAX1550 SILENT/TD/128 128MB DDR2

09.07.2008. @ 02:18   #Komentar #Grafička karta #Asus

Ja jesam mozda strasno glup i auto mi jeste krs ali ova graficka je najbolja za mene i za cu da joj optevam jednu pesmu: Ma nema nema ona nikoga ona voli samo mene jednoga! Moja mala nema mane niko nema tako lepe dragane! +:Najbolja -:moja mala nema mane

1 komentar

bole
04.05.2011. @ 20:37 #b2a7ffcf

ja sam imao Asus EAX 550 Extreme 512 MB i bila je extra za tadasnje potrebe a onda sam presao na GeForce 9600 GT Silent 512 GDDR3 :))))

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan