Ja jesam mozda strasno glup i auto mi jeste krs ali ova graficka je najbolja za mene i za cu da joj optevam jednu pesmu: Ma nema nema ona nikoga ona voli samo mene jednoga! Moja mala nema mane niko nema tako lepe dragane! +:Najbolja -:moja mala nema mane
ja sam imao Asus EAX 550 Extreme 512 MB i bila je extra za tadasnje potrebe a onda sam presao na GeForce 9600 GT Silent 512 GDDR3 :))))