logo
bojan

Asus EN8500GT Silent/HTP/256MB 256MB GDDR2

24.07.2010. @ 14:40   #Komentar #Grafička karta #Asus

riknulan je posle 3 godine.pregrejala se...passivno hladjenje

7 komentara

nino
04.01.2011. @ 01:16 #164ed296

staviti ventilator i vozi +:dobra karta -:hladjenje

nino
04.01.2011. @ 01:17 #7a688379

pukla jer nisam stavio vent...posle 3god.

nino
04.01.2011. @ 01:17 #d4f564ec

staviti ventilator i vozi +:dobra karta -:hladjenje

nebojsa
12.01.2011. @ 12:40 #44e38890

na koju stranu treba staviti kuler jer sam kupio polovnu i radi al se p[regreva...nerazumem se bas najbolje tkda svaka pomoc je dobrodosla.. +:neznam -:neznam

nebojsa
12.01.2011. @ 12:56 #6b2685f5

na koju stranu treba staviti kuler jer sam kupio polovnu i radi al se p[regreva...nerazumem se bas najbolje tkda svaka pomoc je dobrodosla.. +:neznam -:neznam

zoran
29.08.2011. @ 12:17 #8fb50103

kuler se stavlja direktno na hladnjak, ucvrsti sa cetiri srafa i povezi ventilator na samu graficku ili na plocu (zavisi od konektora na ventilatoru). poz -:hladjenje

nikola
14.09.2014. @ 19:29 #9cfb611e

Kakva je ova graficka karta po vama da li moze da se igra pes 10 mozda :D ili gta IV

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan