riknulan je posle 3 godine.pregrejala se...passivno hladjenje
staviti ventilator i vozi +:dobra karta -:hladjenje
pukla jer nisam stavio vent...posle 3god.
staviti ventilator i vozi +:dobra karta -:hladjenje
na koju stranu treba staviti kuler jer sam kupio polovnu i radi al se p[regreva...nerazumem se bas najbolje tkda svaka pomoc je dobrodosla.. +:neznam -:neznam
na koju stranu treba staviti kuler jer sam kupio polovnu i radi al se p[regreva...nerazumem se bas najbolje tkda svaka pomoc je dobrodosla.. +:neznam -:neznam
kuler se stavlja direktno na hladnjak, ucvrsti sa cetiri srafa i povezi ventilator na samu graficku ili na plocu (zavisi od konektora na ventilatoru). poz -:hladjenje
Kakva je ova graficka karta po vama da li moze da se igra pes 10 mozda :D ili gta IV