Dok nisu izasle grafike 3850 bila je ok ali sad je smesna u odnosu na bilo koju 3850 gledajuci cenu a i karakteristike bogami!!! +:Solidna grafika -:Preskupa
Nijedna grafika nije ni blizi ATI karticama. Ali, ATI je napravio katastrofalan potez: prodao se AMD-u (eno su pred bankrotom, Intel ih je uništio) i umesto sjajnih "Contol panela" uveo je ovog satrapa "CCC". Zato ne kupujem više ATI, ostajem na Radeonu 9600 XT, sve dok se ne urazume. Šta će meni Framework, CCC i slične budalaštine? Volela bih da se svi pobunimo u celom svetu i kažemo gospodi iz ATI-ja da ih bojkotujemo, sve dok se ne vrate svojoj tradiciji. -:nVidia