Fino radi, stabilno, zadovoljan sam. 6400 x2 black, 4gb ddr2 800 i ona guraju Crysis na high. Nema potrebe za clock-ovanjem. +:Dizajn, performanse, uopste, sve pohvale od mene. -:Cena, mogla bi biti oko 30-40 evra niza i kutija (pakovanje) - ogromna je.
Skroz rentabilna, stabilna i posle veveg OCa, sve sto sam probao od igara tera na full grafickim setovanjima. c2q q6600 2,4 (OC 2,9) 2gb ddr2 800 (oc 890), (winXP), asus maximus formula koja imam utisak da je totalno savrsena za 8800gt. Cekam samo da mi dodje ruku ova od 1GB :-). Prilikom over kloka i temperatura je stabilna a ventilator je na istom zvucnom nivou. Narvno nema potrebe za OCom ali taj hardver je predvidjen za OC tako da je bacena para ako se ne tera na maksimum koji moze da podnese +:ODLICNA KARTICA, -:nisam naisao na manu
ova graficka je extra!medjutim samo zbog cene odustrao sam i kupio ati radeon 3870.to je graficka istih cak i boljih po meni performacama a za jeftinije pare.ova graficka je super ako imate novca ali odnos cena i kvalitet je na strani ati radeona 3870 +:dobre performanse -:Samo cena i cena
deki tesko da je taj ati bolji od ove zveri.u igrama jednostavno ati nema sta da trazi pored nvidie.ati samo gleda da karticu budzi megahercima koliko moze ali nvidia ima JACI procesor i tu ati gubi bitku.
Dosta dobra kartica ali ipak moze da se poredi sa ati 3870. Ne kazem da je ati bolji ali su performanse identicne ali ne i cena. Ja imam 3850 i teram Crysis 1280 max detalji a 8600gts 1280 srednji detalji i koci se a cena je ista.
Aj nemojte lupati da je 3870 bolji od ovoga. 3870 se jedva nosi sa 9600gt, a pored 8800gt nema sta da trazi. +:Krcanje za male (relativno) pare -:Kod nas je mnogo skuplja nego preko grane
da li bi neko mogao da mi kaze kako radi CRYSIS na ovoj kartici da li moze da izgura na HIGH detaljima,kako rade ostale igre(NFS,Bioshock,...)i ostale zahtevnije igre. pozz
odgovor na milosevo pitanje-kako radi CRYSIS-imam amd athlon 64 2800+ 2.5 GB ddr 1 ram na 333 mhz i nvidiu geforce 7600 GS.hocu da kupim nov kompjuter.hocu da uzmem amd athlon 64 x2 4200+ 2.2 ghz am2 2 gb (2x 1 gb) kingston ddr 2 ram 667 mhz i 8800 GT kako bi igrao CRYSIS 1280X1024 SVE NA HIGH.ova grafika to moze da izvuce,a ja nemam pare tako da..........
Milose da bi igrao crysis na high uz ovu graficku moras imati AMD Athlon X2 6400+ i 2gb 800mhz ram.Veruj mi isprobao sam,procesor nesmes imati slabiji jer neces videti pravu ulogu ove graficke.A sto se tice u poredjenju sa ATI 3870 malo je brza 8800gt. +:dobre preformanse za male pare -:nista bitno
ja je imam od septembra sve zahtevnije igre mi rade na fullu.ja imam intela 6600 quad core 4GB ddr2 GIEL igram crysis na max detalja kao i ostale zahtevnije igre,qpite ovu grafu necete se pokajati! +:graficka je extraaaaaaa -:nema mane
jedno pitanje.u skoro svim testovima je ova grafa brza od asus 3870,pa mi nije jasno kako jer 3870 ima procesor na 775MHz a memoriju na 2250 MHz sto je daleko vise od ove,a ova ipak brza kako?
Grafa je zmaj,ali ova cena je prevazisla svaku granicu.Pa dobro bre dal ste normalni? +:Jeste dobra -:Pa dobro bre dal ste normalni!
Planiram da kupim ovu karticu, skoro definitivno, a svakako ću da je teram na 660/2000 za 24/7 upotrebu. Samo da legne na tačno 100 evra, i eto mene. Jel se dobija šta uz ovu karticu sem računa? +:256bit + GDDR3 + nVidia -:Možda bi valjalo još malo RAMa na njoj
Imam graficku vec 1 god.Do pre par meseci je dobro radila,ali zadnjih 2 mi se desi da usled igranja neke igrice zabode komp i slika se nekako deformise.Pojave mi se neke kao boje npr. najcesce zelena i crvena i onda mogu samo da re-startujem komp.Moze li neko da mi kaze da to nije do zastarelih drajvera ili do cega vec.Unapred hvala. +:super do pre par meseci
To ti je problem sa nekakvim artefaktima, nadji na internetu ima dosta teksta o tome. Moja je na kraju crkla i posto je pod garancijom cekam drugu da mi ugrade. kupio sam je pre 18 meseci i samo patnje sam imao sa njom. Asus shit!!
hvala ti na odgovoru,u medjuvremenu sam kupio gigabytovu ge force 9600 gt.1 gb, 256bit, ddr 3, za 100 eura u grappolu.Asusovu sa ovakvim performansama ne bi mogao da nadjes za te pare tako da sam s veoma razocarao u asus,iako sam verovao da je cak kvalitetniji od gigabyta.Savetujem svima koji se dvoume izmedju asusa i gigabyta da uzmu GIGABYTE!!!!!asus je SRANJE!!