Preporucio bih je svima. Sve mi radi na full detaljima i rezoluciji bez ikakvog seckanja...Jednom recju Razbija>>>
ovo je najbolja grafička koju trenutno možete nabaviti za te pare, igram crysis sve na full detaljima uz proc q6600 i 4gb rama bez ikakvog štekanja. Ne kupujte 9800gtx jer je to samo marketinški trik, 9800gtx je ustvari 8800gts sa podignutim taktom jezgre od 675 i memorije na 2200mhz. Većina uzima grafičke kartice zbog većeg broja npr. 9xxx ne gledajući na stvarne performanse. Ova grafička je brža od referentne 9800gtx. +:brza, tiha, brzina shadera 1800mhz, sve nove igre uz dobar proc će bez problema vrtjeti na full detalima -:zasad ništa
hahahaha brate pa jel tebi malo pored toga sto si nabrojao (za takt procesora i memorije) ide i stream procesor kojih ima vise,pa shader clock koji je brzi,a posto je nova generacija grafickih pogledaj negde na netu sta radi od crysis-a ni 8800 gtx joj nista ne moze....
9800gtx uopšte nije nova generacija nego je to samo 8800gts sa podignutim taktovima, a u novim igrama je samo koji frame brža. Nova generacija će biti gtx260 i gtx280 koji će imati 192 i 240 stream procesora naspram 128 kod G92 te 448 i 512 bitnu sabirnicu sa 896mb i 1gb memorije
Dali neko moze da mi pomogne da nadjem ovu karticu
Nesto najbolje sto mi se desilo otkako imam kompjuter. Radi sve - AutoCad, Photoshop, Crisis, Far Cry, ma svi programi. Skinuo sam pre nekoliko dana drajvere za 3D, i kupio naocare, i nakon probe, moram da priznam da je ovo jedna odlicna investicija. Ako je se nekako dokopate, sad joj je sigurno pala cena, ali ne zaostaje za vodecim modelima ni u jednom pogledu, toplo preporucujem.