logo
nicke85

Asus Extreme AH2400PRO/HTP/256MB GDDR2

01.03.2008. @ 21:01   #Komentar #Grafička karta #Asus

Kupio sam ovu graficku privremeno jer nisam imao dovoljno novca za bolju nakon kupovine drugih stvari.Moram reci da sam se prijatno iznenadio jer nakon malo igranja i prebacivanja drivera EAH2400PRO na HD2400PRO unutar sistema.Grafika je radila dobro i stabilno a ja sam umesto 512MB dobio 1024MB koji su sasvim funkcionalno radili.Crysys sam igrao na med bez ikakvih problema.C2D E6750 2.66GHz,Biostar TP35D2-M7 i 2GB ram 800MHz u single channel modu.Veoma zadivljujuce za ovakvo jeftinu karticu.Ima sve standarde koje imaju i skupe kartice!!! Mana je sto se moze zagrejati malo vise ukoliko nemate dovoljno dobro hladjenje kucista.Medjutim toplota graficke mi nije prelazila 48C nakon 24sata rada.

7 komentara

srbija
09.06.2009. @ 14:43 #7ffe35b9

Pa kako si imao 512 na pocetku kad ovde pise da graf. ima 256mb.

peca
29.08.2009. @ 23:33 #2257c6b0

Kartica je djubre neopevano imam je 2 godine i ja sam stavljao drivere za HD2400 pa za koji mesec nije nista radilo sad sam sa ASUS sajta asus.com jedva stavio prave drajvere pa opet jedva radi ne kupujte je nikako cak ne moze da izgura ni 1440 x 900 sa desktopom na 16 : 10 a ovi iz pakoma nek vas samo loze -:sve cuvaj te 20 EUR kriza je

mikijabre
25.10.2009. @ 22:41 #542d851a

Računajući da je ovo jedna od najjeftinijih grafičkih kartica na našem tržištu, odlična je! Koristio sam je godinu dana dok nisam prešao na cenovni rang do 200 Eura. I dan danas, uz najnovije drajvere sa zvaničnog ATI-evog sajta, rade skoro sve igre (na minimum detalja), što je izvrsno za ovu bednu uloženu cifru. Cena-performanse, desetka! P.S. Ne obazirite se na neozbiljne komentare, štedite na svemu, uložite što više u matičnu ploču, na kraju se mnogo isplati! +:Odlična grafika za male pare. -:Loši fabrički drajveri, samo zvanični ATI-evi vrede, ASUS je podbacio.

woolf
21.12.2009. @ 19:17 #6cf3c830

ovu bi grafu kupio kad nebi imo para za neku bolju!!! +:jeftino

xxxxxxxxxxxxxxx
27.01.2010. @ 11:10 #504dedf8

x +:bacio sam je u djubre

xxxxxxxxxxxxxxx
27.01.2010. @ 11:11 #78b27510

ali zato sto se pokvarila :) inace je sljakala ko bog terao sam sve na min ali bukvalno sve

Kralju !
18.02.2010. @ 16:31 #4f95e079

Hahahaha , nasmejao me covek koji je igrao Crysis u medium detaljima sa ovom karticom ... Pod 1 ova kartica samo moze da pokrene Crysis koji bi mozda preko 30fps-a radio na Low detaljima u rezoluciji 800x600 ... Preslaba je za takvu igru ... Zato pohvale na cenu i na primer na to sto moze bez problema vecih da radi PES 2010 i tako to ... Kupio bi je uz racunar koji bi koristio poslovno ... Inace jedina veca mana je kod nje i 2600pro sto se tice drajvera ... Treba ubosti prave kod nekih verzija ili kad su na odredjenim chipset-ovima ...Inace retko koja kartica ima S-Video Out od novijih PCI-E kartica ... Mada ko hoce nek bolje doda bar 20 eura i nek uzme HD 5350 sa 512MB GDDR3 memorije i DX11 podrskom gde vec moze i koja igra vise da se odigra normalno ... +:Cena i cena :) , S-Video Out -:Snaga,drajveri

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan