Super grafika za 80 eura!!!Gura need for speed pro street na 20" monitru 1600x1024 na high!!!Sta jos reci za ove pare sem topla preporuka svima koji nemaju 130 evra i vise za ubicu 3850 i slicno!!Cao +:Super cena!! -:Za ove pare sigurno nema!!!
Sto se tice performansi kartica odradjuje svoje, medjutim u mom slucaju sam se namucio oko nekih detalja vezanu za softer i to bas!! posle formata sve ok sljaka! da li je bilo potrebno bas to....? -:Funkcionalnost
Takt : 800 MHz,GDDR3 na 1400MHz,sta jos reci!!!Grafika je ubica!!!Jedina mana tesko se nalazi!!!Cena joj je sad negde oko 50 eura 08.03.2009!!Ako naletite kupite odmah!!! +:Cena,Performanse -:Jedino to sto se VEOMA tesko nalazi
Takt : 800 MHz,GDDR3 na 1400MHz,sta jos reci!!!Grafika je ubica!!!Jedina mana tesko se nalazi!!!Cena joj je sad negde oko 50 eura 08.03.2009!!Ako naletite kupite odmah!!! +:Cena,Performanse -:Jedino to sto se VEOMA tesko nalazi