Мислим, шта рећи, графа је скроз до јаја. Не играм игре да би знао да вам кажем које су перформансе што се тога тиче, али у Висти мултимедијални ефекти раде одлично, као и остале графичке опције. Вреди ове паре. Овај хладњак је крајње интересантан, скроз је симпатичан и ако имате кулер на задњем делу кућишта хлади се идеално! Препоручујем.
imam ovu karticu vec 4meseca,igrao sam nfs carbon(samo probao jer igra je hardverski al ne i vozacki zahtevna)radi na 1024x768,medium car detail il sta vec,na vecim rezolucijama usporava 'meni igre'(kamoli voznja).Meni je ok,ostale igre razbija.(mastam o ATI1950xtx)
Sta da kazem, komp mi jer RASPAD, a ja i dan danas pokrecem najnovije igre sa ovim cudom! +:Graficka :) -:moj kompjuter :(
Hahaha, znam... Nekada su se pravile kvalitetne stvari... Ne znam ni sam koliko dugo je imam radi bre! Zilavo, zilavo...! Pre par godina sam na njoj odigrao Oblivion, a sada pokrenuo i skyrim na njoj! Niza rezolucija, detalji low, ali radi i pri tome moze da se igra! Da ne verujes!