29.01.2007. @ 16:57 #Komentar #Grafička karta #Asus
Kartica je super,jedini problem mi je bio da nije komapibilna sa tv karticom koju imam ''win fast expert"morao sam da je izvadim dok ne instaliram draivere za graficku i posle je vratim. U suprotnom instalacija je blokirala.Dosta muzike za malo para.....