Pa neznam sta bi lose rekao o ovoj kartici.Mozda nema snagu za adaptive anti-alaising ali ja sa njom npr igram Half Life-episode one sa high detaljima u rezoluciji 1280x1024 i uopste nisam primetio bilo kakvo zastajkivanje ili seckanje.Sve u svemu ja sam prezadovoljan i prikazom i brzinom.Takodje i kod gledanja dvd-a pravo zadovoljsto. Slika je ostra,cista sa izrazenim bojama.Karticu jedino ne bi preporucio vlasnicima malih kucista jer se stvarno puno greje.Ostalima topla preporuka.Pozdrav.