logo
GSI

Asus Extreme AX550GE/TD 256MB DDR

14.01.2006. @ 16:53   #Komentar #Grafička karta #Asus

Graficka je odlicna ako se neko dvoumi izmedju 6200 i nje bolje x550 zbog svog radnog takta od 500mhz i 400 za ram

2 komentara

nenad
10.02.2006. @ 15:44 #83a50d07

u principu solidna, ali bolje je dodati 20e za x700 ili ustedeti 20 i uzeti x300 (prema mom iskustvu)

milosh
22.11.2009. @ 13:07 #c755da01

Za nijansu jaca od integrisanih.. Nema sejder 3.0 podrsku pa kad bi i mogla nesto da izvuce ne bi radilo zbog nedostatka sejdera. bolje ici na x1550 ili x1600... Zgazilo je vreme,nista drugo.. +:jeftina ako je nadjete -:pitanje je da li je uopste i kupovati

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan