Graficka je odlicna ako se neko dvoumi izmedju 6200 i nje bolje x550 zbog svog radnog takta od 500mhz i 400 za ram
u principu solidna, ali bolje je dodati 20e za x700 ili ustedeti 20 i uzeti x300 (prema mom iskustvu)
Za nijansu jaca od integrisanih.. Nema sejder 3.0 podrsku pa kad bi i mogla nesto da izvuce ne bi radilo zbog nedostatka sejdera. bolje ici na x1550 ili x1600... Zgazilo je vreme,nista drugo.. +:jeftina ako je nadjete -:pitanje je da li je uopste i kupovati