Imam ovu karticu vec mesec dana i mogu da kazem sledece: -ko misli da cepa igrice to je ok. Ja teram sve novije naslove na haj 1024x768 i nema da secne ni najmanje , mada malo se vise zagreje posle duzeg igranja pa sam dodao dodatni kuler za izbacivanje toplote iz kucista, i onda resio problem . -sto se tice posla OK je , ko radi u PTC-u PING , preporucujem ima dobre render opcije...... POZDRAV