znaci, ne znam da li postoji gora graficka od ove :) 64 bita, 64 mb-a, sta reci...mozete imati ne znam kako jaku masinu, ali ako imate ovu graficku uz nju, onda dzaba :) igrice ne mogu da rade cak i one koje nisu zahtevne na medium, cak i na low oce da seckaju...dobra je jedino za gledanje filmova, tj u prevodu za nista ;) slobodno je zaobidjite, i pazite da vam je neko ne uvali kao meni :) -:ocajne performanse, jako se zagreva
Pazite na oznake LE i SE (LE kod nVidia,SE kod Ati) To znaci da im nesto "fali" nisu u potpunosti ispravne.