logo
dragan

Asus Extreme N6200TC512/TD/256MB DDR

29.01.2009. @ 13:34   #Komentar #Grafička karta #Asus

ja je imam koristim oko 8 meseci i nije mi se lose pokzala za te pare u to vreme koliko je mene kostala 3500 din.Sta da kazem solidna graficka teram far cry 2 i Cod 5. +:Nije losa

1 komentar

Majstor
08.04.2009. @ 12:21 #64ac0038

Za sve koji ne ganjaju najnovije igrice. A mesecima ne mogu pronaci na netu da li moze istovremeno TV out i monitor da rade. +:Cena i TV out -:tehnicka podrska

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan