ja je imam koristim oko 8 meseci i nije mi se lose pokzala za te pare u to vreme koliko je mene kostala 3500 din.Sta da kazem solidna graficka teram far cry 2 i Cod 5. +:Nije losa
Za sve koji ne ganjaju najnovije igrice. A mesecima ne mogu pronaci na netu da li moze istovremeno TV out i monitor da rade. +:Cena i TV out -:tehnicka podrska