logo
Beli

Asus Extreme N6600 Silencer/TD 256MB DDR

14.10.2009. @ 22:14   #Komentar #Grafička karta #Asus

Kupio sam karticu od lika polovnu i odlicna je. Igram Fear 2 na 1024X768 sa solidnih 30 frejmova. Sigurno BEST BUY! Pregrevanje i nije uopste veliko kao sto mislite... +:Odlican overklok sa 300mhz na 450 za jezgro bez problema -:256mb vrama malo zastareva sada

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan