14.10.2009. @ 22:14 #Komentar #Grafička karta #Asus
Kupio sam karticu od lika polovnu i odlicna je. Igram Fear 2 na 1024X768 sa solidnih 30 frejmova. Sigurno BEST BUY! Pregrevanje i nije uopste veliko kao sto mislite... +:Odlican overklok sa 300mhz na 450 za jezgro bez problema -:256mb vrama malo zastareva sada